Bedava Kripto Para Veren Siteler | Dövizmix

Yazar : Serkan ÇağlarTarih : Çarşamba, 09 Haziran 2021 09:57

Ücretsiz kripto para kazanmak için bedava coin veren siteler. Bedava Kripto Para Veren Siteler 2021 listesi.

Bedava Kripto Para Veren Siteler | Dövizmix
Abone ol

Kripto paralar özellikle son dönemlerde ki popülerliği ile çok fazla kişinin dikkatini çekmeye başlamıştır. Öyle ki, bedava kripto para veren siteler şimdiden herkesin en çok araştırdığı konulardan biri olmuştur.

İnternet üzerinden bedava coin kazanma işlemi için izleyebileceğiniz birkaç adım bulunmaktadır. Geçmiş dönemde para kazanmak için insanlar altın almak ya da döviz alıp satmak gibi işlemlere başvuruyorlardı.

Ancak bu tür yöntemler uzun vadeli yatırımlar olduğu için yatırımcıların uzun süre beklemesi gerekiyordu. Ancak kripto paralar çok kısa sürelerde artarak yatırımcılarına kar ettirmektedirler. Ücretsiz kripto para kazanmak için yalnızca internet bağlantısı olan bir bilgisayarınız veya telefonunuz olması yeterlidir.

Peki ücretsiz kripto para kazanma için neler yapabilirsiniz? İşte bedava coin veren siteler.

Bedava Kripto

Bedava kripto para kazanmak için internet üzerinde uygulayabileceğiniz ve izleyebileceğiniz birçok yol bulunmaktadır. Bu yolları izleyerek siz de kısa süre içerisinde bedava kripto paralarınızı elde edebilir ve sahip olduğunuz miktarları borsalara çekebilirsiniz.

Bedava coin kazanma için giriş yaptığınız siteye herhangi bir şekilde ödeme veya yatırım yapmanız gerekmemektedir. Eğer site sizden ödeme istiyorsa, büyük ihtimalle sahte bir sitedir. Bu nedenle güvenilir sitelerde vaktinizi ve emeğinizi harcamaya dikkat edin.

Bedava kripto para kazanmanın bir diğer yolu da bedava coin veren borsalar konusunu araştırarak bu borsaların dağıttığı hediyelerden ve air droplardan faydalanmaktır. Örneğin binance bedava coin için ücretsiz olarak binance borsasına kayıt olabilir ve ücretsiz kripto paranızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2021

Yukarıda da bahsedildiği üzere kripto para kazanmak için güvenilir siteleri seçmeye tercih etmelisiniz. Yalnızca sizden ödeme yapmanızı isteyen siteler sahte olarak nitelendirilmez. Aynı zamanda herhangi bir para yatırmanıza gerek kalmadan da bazı linklere tıklayarak cihazınıza virüs sokabilir ve kişisel ya da kart bilgilerinizin çalınmasına sebebiyet verebilir.

Ücretsiz kripto para kazanma için 2020 yılında en çok kullanılan bedava kripto para veren siteler 2020 ve bedava kripto para veren siteler 2021 şu şekilde sıralanabilir:

  • FreeDogeCoin
  • Co
  • in
  • Ad BTC
  • Crypto Mining Game
  • BTC Heat
  • Trust BTC Faucet
  • Com

Yukarıda yer alan bedava kripto para kazanma siteleri listesi günümüzde en çok ödeme yapan ve en çok kullanılan sitelerdir. Öyle ki, internette daha birçok faucet ve kripto para kazanma sitesi bulunmaktadır. Bedava kripto para veren sitelerin tam bir listesini bulmak için internet üzerinden açabileceğiniz mikro kripto cüzdanlarının musluklar listesine de göz atabilirsiniz. Bunun dışında, çeşitli anket ve reklam izleme sitelerinin kripto para ile ödeme seçeneğini kullanarak bu şekilde de bedava kripto para kazanabilirsiniz.

DövizAlışSatışFark
Dolar13,700013,7100
% 0,6500
İngiliz Sterlini18,130018,1500
% 0,1400
İsviçre Frangı14,960014,9700
% 0,5100
Japon Yeni12,120012,1800
% 0,4100
Kanada Doları10,680010,7200
% 0,0100
Norveç Kronu1,49001,4953
% -0,7100