Dövizmix

Hakkımızda

Değişen ve gelişen dünyamızın hızlı globalleşme süreçlerinde yatırımlar ve para kaynakları da her geçen gün şekil değiştirmektedir. Doğru yatırım ve doğru bilgi, çağımızda bir hazine değerindedir. Dövizmix, bir hazineyi sizlerle paylaşıyor olmaktan gurur duyan bir finans bilgi paylaşım sitesidir.

Dövizmix.com ekibi, anlık bilgiyi doğru bir şekilde sizlere aktararak gerçek ve karlı yatırımlar yapmanıza, doğru bilgi sayesinde karlı çıkmanıza olanak sağlıyor.

Site içerisinde;

 • Altın Haberleri
 • Döviz haberleri
 • Kripto Para Haberleri
 • Güncel Finans Haberleri
 • Bist 100 Haberleri
 • Borsa Haberleri

Güncel ve anlık olarak sizlerle paylaşılmaktadır. Haber kaynaklarını en güncel ve doğru haber kaynakları olarak belirleyip sizlere en işe yarar bilgiyi sunmak adına çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Dövizmix ’in İmkanları

Dövizmix üye olduğunuzda bilgi paylaşımı ve durum değerlendirmesi yapabilir, yatırımlarını şekillendirebilirsiniz. Dövizmix üyeliği hali hazırda ücretsizdir.

Uygulamada aktif olarak kullanıma sunduğumuz servislerimiz sayesinde, ekonomi ile ilgili her sorunun cevabına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Kullanıcı odaklı olarak yürütülen çalışmalarımızda sizlere en doğru bilgiyi sunmak ve gerçek yatırımlara adım atmanızda kaynak olmak nihai amacımızdır.

Vizyonumuz

Aktif ve güncel bir şekilde gerçekleşen tüm çalışmalarımızda birlikte gelişip büyümek, ekonomi konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sunan bir kaynak olarak sizlere daha iyisi ulaştırmak da hedeflerimiz arasındadır.

Dövizmix’te Neler Yapılır?

Hedeflerimiz ve amaçlarımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar nihayetinde hep aynı sonuca çıkmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti, bizim için bir hedef ulaşım noktasıdır ve sizlerden aldığımız dönüt ile bu işi hakkıyla yaptığımızı biliyoruz.

Dövizmix web sitemizi ziyaret ederek şu imkanlardan yararlanabilirsiniz, unutmadan belirtmek isteriz ki; üyelikler hali hazırda ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşte sizlere sadece site ziyareti yaptığınızda sunulan imkanlar:

Ekonomik Takvim

Uluslararası piyasaların nabzını tutan ekonomik takvimi siste üzerinden anlık takip edebilirsiniz.

Ekonomi Sözlüğü

Ekonomi sözlüğü sayesinde bilmediğiniz ekonomi terimlerinin anlamını öğrenebilir, yatırımlarınızda doğru tespitler gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Analiz ve Grafik Formasyonları

Teknik analiz yapılırken kullanılan terimlerin anlaşılır izahının yer aldığı bölümde okumalar yaparak ekonomi alanında yetkinlik sahibi olabilirsiniz.

Altın Hesaplama

Altın hesaplama bölümü sayesinde altının anlık iniş çıkışları ve gram altının para karşılığını hesaplayabilirsiniz.

Kripto Para Çevirici

Özellikle kripto para yatırımcılarına destek sunan kripto para çevirisi sayesinde kripto paralarınızı dönüştürmek istediğinizde doğru bilgiye ulaşabilecekseniz.

En Karlı Yatırım Aracı

 • En karlı yatırım nereye yapılır? Umut vaat eden yatırım türleri nelerdir sorularınızın cevabını da bu bölümde bulabilirsiniz. Bu sayfada 1 hafta, 1 ay ve 3 aylık periyotlar için hangi yatırım aracının ne kadar kar/zarar ettirdiğini takip edebilirsiniz.

Dövizmix’te üye Olanlara Sunulan Ayrıcalıklar

Sadece site ziyareti yapanlara sunulan imkanlar bile nitelikli ve kapsamlı olmasına rağmen kullanıcı odaklı bakış açımız sayesinde daha fazlasını sunmaya karar verdik. İşte sizlere Dövizmix üyeliğinizle birlikte sunulan ayrıcalıklar:

Yorum ve Değerlendirme

 • Üyelerin diğer üyeleri takip etme, yorum ve değerlendirme hakları da üyelik aktivasyonu ile birlikte sunulan ayrıcalıklardandır.
 • Sitemizin sağ üst kısmında bulunan kayıt ol butonu ile vakit kaybetmeden üyeliğinizi gerçekleştirip avantajlar dünyasına adım atın!

Yatırım Yönetimi

 • Al-Sat yaptığınız emtiaları ‘Yatırımlar’ sayfasından ekleyerek, mevcut yatırımınızın anlık durumunu, toplam alış değerini ve potansiyel kar/zarar durumunu takip edebilirsiniz.
 • Eklediğiniz emtiaları gruplanmış bir şekilde ve her grubun ortalama sayılarınızı görme imkanını elde edebilirsiniz.
 • Eklenen her emtianın kar/zarar durumunu, alım tarihini, kaç adet/miktar alındığını, alış fiyatı görebilirsiniz.
 • Bu sayfa tamamen üyelerimize özel bir sayfadır, kullanıcılar birbirlerinin yatırım yönetim sayfalarına ulaşamazlar.

Dövizmix İle Donanım Sahibi Olabilirsiniz

Ekonomi ve Finans noktasında, bilgi sahibi olmanız için hazırlanan ve çalışmalar yürüten Dövizmix ile yatırım korkutucu değil eğlenceli bir hal alacak.

Dövizmix’te üye olmak hali hazırda ücretsizdir ve üye olduğunuzda üyeler arası yorum yapma yatırım portföy takibine ulaşma imkanına da sahip olursunuz.

Sizlere sunduğumuz bilgilerde doğru kaynak teminine hassasiyet gösteriyoruz ancak burada yatırım danışmanlığı yapmıyoruz.

Bu yüzden doğabilecek yatırım zararları konusunda taraf tutulamayacağımızı da sizlere beyan etmek bizim yükümlülüğümüzdür. Satın alıp almamak yatırıp yapıp yapmamak sizin tekelinizdedir ve bizler burada yalnızca, durum değerlendirmeleri sunmaktayız.

Dövizmix ‘in sunmuş olduğu avantajlar dünyasından bir an önce yararlanmak için siteye üye olabilir ve bu geniş aileye katılabilirsiniz.

Dövizmix Yönetim Ekibi