Sıkça Sorulan Sorular

Dövizmix.com nasıl kullanılır? Site özellikleri neler?
Dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur. Aynı zamanda sitemize üye olarak, diğer üyeler ile ilgilendiğiniz emtialar hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapabilirsiniz.
Sol menüden "Kayıt Ol" linkine tıklayarak, üyelik formunu doldurup hemen üye olabilirsiniz. Aktivasyon kodunuz E-posta adresinize gönderilir ve Aktivasyon sayfasında, üyeliğinizi aktive etmeniz gerekmektedir.
Dövizmix.com'a üye olarak, diğer üyeler ile etkileşime girebilir, dilediğiniz emtia hakkında yorum ve teknik grafik paylaşabilirsiniz. Üyelik Ücretli mi? : Hayır. Dövizmix.com'da üyelik için, hiç bir şekilde ücret ödemezsiniz.
Kullanıcı Adı/E-posta ve şifrenizle sitemize giriş yaptıktan sonra, "Ayarlar" bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Kullanıcılarımızın, üyelik kayıt tarihi, yorum beğeni sayısı, takipçi sayısı vb.. bilgileri kullanılarak, otomatik olarak belli dönemlerde sistem tarafından otomatik olarak hesaplan bir seviye sistemidir.
1 yıldız alan üyelerimiz yorum yazma haricinde siteye teknik grafik paylaşabilirler. Üyenin yıldız sayısı sitede tecrübeli olduğunu gösterir. Bunun finansal bilgisinin tecrübeli olduğu anlamına gelmez.
Üyelerimizin, yorum veya yorumlarınızı şikâyetleri ile değerlendirme süreci başlar. Site yönetimi uygun gördüğü takdirde belli bir süre (Profil sayfanızda tarih verilmektedir.) siteye yorum ekleyemezsiniz.
Evet, üyeliğinizi silebilirsiniz. Daha önceden eklediğiniz profil bilgisi ve yorumlarınızın ve profil sayfanızın diğer kullanıcılara gösterilmesi site yönetimi inisiyatifindedir.
"Ayarlar" sayfasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı/E-posta ve şifrenizle sitemize giriş yaptıktan sonra, "Ayarlar" bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Üye girişi yaparak, sol menüden "Yatırımlar" sayfasına erişebilirsiniz. Yatırım eklemek için Sağ Üst köşedeki Yatırım Ekle butonuna basarak, satın aldığınız emtia bilgilerini girebilirsiniz. Sistem otomatik olarak alım yaptığınız emtia'yı anlık olarak hesaplar ve size Kar/Zarar durumunuzu belirtir. Ayrıca satın aldığınız emita birden fazla ise ilgili emtianın ortalamasını da bilgi olarak veririr.