MonaCoin MONA Canlı Grafik

MonaCoin

  18.09.2023 23:57:33
0,4461
% -1,0959
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

1 MonaCoin Kaç Dolar Hesapla

MonaCoinMONA - MonaCoin
Dolar USD - Dolar
1 MONA =
0,4461 $

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)105.120.000 $
Piyasa Değeri29.323.719 $
24S Değişim %% -1,0959
Dolaşan Arz65.729.675 $

MonaCoin Coin Yorumları ve Grafiği - MonaCoin Coin Fiyatı

MonaCoin (MONA) Nedir?

Japonya’nın ilk yerli kripto para birimi olarak popülerlik kazanan MonaCoin nedir? Kripto para yatırımcıları ve kullanıcıları için MonaCoin analiz ve yorumları, gelecekteki MonaCoin fiyat tahminleri ve nasıl kullanıldığına dair bir kılavuz hazırladık.

2013 yılında oluşturulan Mona, ağırlıklı olarak Japonya’da kullanılan bir kripto para birimidir. Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’ya benzer şekilde yaratıcısı gerçek adını ve kimliğini herkesten sakladı. Teknolojik açıdan eski olmasına karşın, Bitcoin’e oranla daha hızlı blok oluşturma ve ödeme aracı olarak kabul edilme olanaklarına sahiptir. Bitcoin 10 dakikada bir blok oluşturmaya izin verirken, MONA’da bu süre 1.5 dakikadır. Madencilik faaliyetlerine ödeme olarak coin verir ve bu sayede coinlerin MonaCoin blok zincirine kaydedilmesini sağlar.  Ayrıca en eski dijital varlıklardan olan Litecoin’in bir çatalıdır ve Lyra2RE (v2) algoritması ile oluşturulmuştur.

Bir işlem bloğunun işlenmesi, madencilik faaliyetleri için verilen coin miktarı yaklaşık 1 milyon bloğu (tahmini üç yıl) yarıya indirecek şekilde bir MONA ödülü ile sonuçlanır. Nihai olarak kullanıma sunulacak toplam coin sayısı 105.120.000'dir. Genelde Japonya’da ve üçüncü taraf mobil uygulamalar tarafından kullanılmasından ötürü işlem hacmi ETH ve BTC’ye göre oldukça küçüktür.

MonaCoin (MONA) Yorumları

Monacoin’in şu anda 130 milyon dolarlık bir piyasa değeri mevcut. 2018 yılında 22 dolarlık en yüksek değer seviyesine ulaşmış olsa da bu değeri koruyamadı ve şu anda 1.34 dolardan işlem görmekte. Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi, MonaCoin’de çeşitli dalgalanmalardan nasibini aldı. MonaCoin (MONA) yorumları açısından en kesin söylem, ayı sezonunda olduğudur. Yakın zaman içinde fiyat hareketlerinin yukarı yönde olacağı yanlış. Aksine, yeni bir proje ve kullanım ağı bulamazsa, mevcut fiyatının çok daha altında işlem görebilir.

MonaCoin fiyat tahmini için yakın ve uzun vadede olumlu bir yorum yapabilmek mümkün görünmüyor.

MonaCoin anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 MonaCoin (MONA) Kaç Dolar?

MonaCoin Canlı Grafik Verileri ve 1 MonaCoin Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 MonaCoin bugün 0,4461 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık MonaCoin Yorumları (0)

Bu ay MonaCoin Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

MonaCoin Son 1 Aylık Veri
SatışTarih