KomodoKomodo (KMD) Canlı Grafik

12.12.2020 23:59:51
0,5521$ (% 0)
Gün Aralığı
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Komodo Coin Yorumları ve Grafiği - Komodo Coin Fiyatı

Komodo (KMD) Coin Nedir?

2019 yılından beri güvenli, ölçeklenebilir ve birlikte çalışılabilirliğe odaklanmış ve kolay kullanıma sahip Komodo (KMD) Coin nedir? Açık kaynak kodlu blok zinciri olan Komodo, kendi blok zincirinizi ve tokenlarınızı oluşturabilmenizi sağlar. Zcash’in sert çatalıdır ancak Bitcoin’e de benzer. Komodo ağına bağlı kripto para biriminin adı KMD’dir.

Blok zinciri çözümleri sunmaya odaklanan Komodo, yerleşik modüller kitaplığı ve blok zinciri uygulamaları oluşturmak için açık bir API ile tamamlanan, özelleştirilebilir, uygulamaya özel Akıllı Zincir dahil olmak üzere uçtan uca blok zinciri geliştirme araçları sağlayan Antara çerçevesini sunar.

Komodo (KMD Coin) Yorumları ve Geleceği

Şu anda 120 milyonun biraz daha fazla üzerinde KMD bulunmaktadır ve madenciliği Zcash (ZEC) benzeri Equihash algoritması kullanılarak yapılır. 2030 yılında son coinin çıkması beklenen Komodo (KMD Coin) yorumları ve geleceği yatırımcılar için ne gibi şeylere odaklanıyor?

Komodo (KMD) token fiyatı ortalama 0,9 dolaylarında bulunmakta. Web siteleri ve kripto para analistleri, geçmiş yıllardaki grafik performanslarına bağlı olarak birtakım Komodo coin fiyat tahminleri sunmakta. Dünyanın en çok ziyaret edilen Waller Investor algoritmaları, Komodo coin fiyatının önümüzdeki yıllarda 0.94 dolaylarında olacağını, önümüzdeki beş yıl içerisinde ise ortalama 2.396 dolara kadar yükseleceğini iddia ediyor.  Digital Coin Price adlı başka bir web sitesi, Komodo Coin'in fiyatının 2021'de 1,38 dolara, 2022'de 1,56 dolara ve 2025 yılına kadar 2,73 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Piyasadaki pozitif veya negatif dalgalanmaları da hesaba katarak, tüm bu tahminlerin değişken olabileceği ve kesinliğinin olmadığını vurgulamakta fayda var.

1 Komodo Kaç Dolar? Komodo Canlı Grafik Verileri 1 Komodo Ne Kadar?

gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Komodo bugün 0,5521 USD'dır.

Bu ay Komodo Düşer mi? Yükselir mi?

% 0

Toplam Oy: 0
% 0
Toplam Oy: 0

* Bu özellik, sitemiz kullanıcılarının fikirlerini göstermektedir. Asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmez. Komodo Düşer mi? Yükselir mi? Sende tarafını seç!

Komodo Son 1 Ay Verisi

SatışTarih