Student Coin (STC) Nedir? Geleceği, Kaç TL, Grafik ve Yorumları.

Yazar : Serkan ÇağlarTarih : Pazartesi, 25 Ekim 2021 15:31

Student coin nedir? Geleceği ne olacak? (STC) coin kaç tl, grafik ve yorumları ile bu yazıda.

Student Coin (STC) Nedir? Geleceği, Kaç TL, Grafik ve Yorumları.
Abone ol

Blockchain platformu olarak girişimci bir ruhla öğrenci pazarına odaklanan Student Coin nedir?

Eğitim temelli olarak 2018 yılında piyasada kendini gösteren Student Coin, bir tür öğrenci parası olarak geçer.

Varşova Üniversitesi'nde ortaya çıkan fikir, dünya genelinde yüzlerce üniversite tarafından kabul görmesiyle hatırı sayılır bir proje haline dönüştü.

Resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre 500'den fazla üniversite proje içinde yer almakta.

2018 yılında ICO'su gerçekleştirilen varlık, kullanıcıların kişisel, başlangıç, NFT ve DeFi belirteçlerini kolayca tasarlamasını, oluşturmasını ve yönetmesini sağlayan ilk kripto platformu olarak ortaya çıkmıştı.

Student Coin (STC) Nedir?

Öğrenciler ayrıca merkezi olmayan bir finans merkezinden öğrenci kredisi talep edebilir, istediği bir üniversite öğrenim ücretini karşılamak için kişisel coinler oluşturabilir. Bugün Bithump, Uniswap ve Kucoin borsalarında listelenmektedir. Varlık planlı ve güçlü bir ekip tarafından oluşturulan diğer tüm birimler gibi belli bir yol haritası ile piyasaya sürülmüştür.

2017 yılı ve 2018 yılları arasında belirlediği hedeflerin çoğunu gerçekleştirdi. 2021 yılı sonuna kadar gerçekleştirmesi beklenen projeler şu şekildedir:

 • Excenge ve kripto işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmek için borsa platformu oluşturmak
 • İlk terminal betasını oluşturmak
 • Global borsalarda listelenmek
 • STC Cüzdan'da ilk kullanıcı coinleri oluşturmak
 • STC tabanlı bir DeFi belirteci geliştirmek
 • Değişim için test MVP'sini başlatmak
 • STC için bir iOS ve Android Uygulaması Yayınlamak
 • STC Tabanlı NFT belirteci oluşturmak
 • Kurumsal bir belirteç geliştirmek

Student Coin (STC) Yorumları

Student Coin (STC) Yorumları, ilk ICO ile beraber yatırımcıların merakla takip ettiği kripto haberlerden beri. İlk çıkış yılından itibaren yatırımcıların beklediği sıçramayı yapamamış olması geleceği hakkında olumsuz fikirlere sahip olunmasına sebep oldu. Ancak 28 milyonluk yüksek bir ICO ile başarılı bir çıkış yapmıştı. Fakat proje itibariyle olumsuz konuşmak önyargılı olabilir. Uzmanlar, projenin ileri vadede başarı olabileceği ve potansiyele sahip olduğunu söylemekte.

STC canlı piyasa değeri 57.182.355$ iken, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 107.848.888$'dır. Son 24 saatteki işlem hacmi 1.490.935 $ iken, dolaşımdaki toplam token 5.30B STC'dir. Mevcut değeri satın alınmak için hala çok cezbedici ancak yükselmeye ne zaman başlayacağını söyleyebilmek tam bir muamma. Buna göre yakın zaman da dahil her an çıkış yapması ileriye dönük muhtemeller arasında.

Student Coin (STC) Geleceği

Student Coin (STC) Geleceği büyük ölçüde umutlarını yitirmemiş durumda. Temel bir inceleme ile projenin faydalı ve kendi ekosistemini yaratacak potansiyelde olduğu vurgulanabilir. DeFi uygulamalarında çığır açacak bir gelişme olduğundan geleceği hakkında olumlu konuşuyoruz.

Faydası şüphesiz olduğundan, bu yeni girişimin geleceği parlak. Öğrenci problemlerini blok zincir teknolojisi ile çözmek gerçekten de birinci sınıf bir fikirdir.

Şirket, ileriye dönük olarak platformuna staking gibi ilginç özellikler ekliyor. Bu özellik, kullanıcıların STC stake etmesine ve %13'e kadar APY kazanmasına olanak tanır. Bu, platforma daha fazla yatırımcıyı teşvik edecek ve böylece daha fazla fayda sağlayacaktır.

Student Coin ayrıca halkı ve yeni kullanıcıları blockchain teknolojisi ve platformun faydaları hakkında aydınlatacak bir eğitim paneli başlatıyor. Student Coin'in şu anda 36 ülkede 150.000'den fazla kullanıcısı var ve 500'den fazla üniversite kapsanıyor. Firmanın yol haritası takip edilirse gerekli benimseme kısa sürede gerçekleşecektir.

Student Coin (STC) Coin Grafik

Student Coin (STC) Coin Haberleri

Güncel Student Coin (STC) coin haberlerini dövizmix.com'dan takip edebilirsiniz.

Student Coin (STC) Coin Hangi Borsada?

Student Coin (STC) coin ile şu anda işlem yapılan en tek borsa :

 • CoinTiger
 • KuCoin
 • HitBTC
 • FMFW.io

olarak listeleyebiliriz.

DövizAlışSatışFark
Dolar13,628813,6305
% -0,0031
İngiliz Sterlini18,007818,0642
% -0,0022
İsviçre Frangı14,789814,7950
% -0,0038
Japon Yeni11,979311,9856
% -0,0032
Kanada Doları10,768010,7699
% -0,0029
Norveç Kronu1,53511,5342
% -0,0044