BitTorrent (BTT) Coin Nedir? Geleceği, Kaç TL, Grafik ve Yorumları.

Yazar : Serkan ÇağlarTarih : Perşembe, 11 Kasım 2021 18:30

BitTorrent coin nedir? Geleceği ne olacak? BTT coin kaç tl, grafik ve yorumları ile bu yazıda.

BitTorrent (BTT) Coin Nedir? Geleceği, Kaç TL, Grafik ve Yorumları.
Abone ol

Torrent, bilgisayar kullanıcılarının uzun süredir aşina olduğu terimlerden biridir.

Bir tür P2P adı verilen bu sistemde, kullanıcılar lisanslı dosya, klasör, oyun, video ve mp3 gibi dataların aktarımını kullanılır.

Sistemsel açıdan bakıldığında, ödeme için üçüncü tarafları ortadan kaldıran kripto mekanizmasına benzer şekilde, kullanıcıların doğrudan birbirleriyle alışveriş yapabilmesini sağlar.

Özetle BitTorrent nedir sorusuna kullanıcıların eşler arası dosya aktarımı yapmasını sağlayan hizmet de denilebilir. BTT nedir sorusuna da bu eşler arası dosya aktarımı hizmet ağında kullanılan yerel belirteç adı verilebilir. Peki BTT neden ve nasıl kullanılır?

BitTorrent (BTT Coin) Nedir?

BTT Coin, BitTorrent uygulamasında daha büyük bant genişliği gibi faydalar sağlar. Daha anlaşılabilir bir dille, daha hızlı yükleme ve indirme hızı. Dolayısıyla BTT ile daha iyi ve kaliteli bir hizmet alabileceğinizi söylemek yanlış olmaz. Sistem kullanıcılarının sayısı ne kadar fazla olursa, ekosistemin de o kadar güçlü olacağı bir gerçek. 2019 yılının başlarında başlatılan projenin tokan arzı toplam 990 milyar tokendır.

Bu, arz talep dengesi göz önüne alındığında yüksek bir rakam. Ancak birçok kripto paraya göre BTT'nin ekosistemi daha kullanılabilir ve gerçek dünyaya entegre edilebilir. TRON vakfı, 2028 yılında daha fazla BTT'nin kilidini açmayı planlıyor.

Tron protokolünde oluşturulan BTT, TRC-10 belirtecidir. Daha iyi hizmet talep eden kullanıcılara hitap etmek için oluşturulmuş ve mimari açıdan eşsiz özelliklere sahip değildir. Ancak teşvik sistemi açısından başarı potansiyeli yüksektir. İşlemler, hizmet sağlayıcı bir talep sahibinden teklif aldığında gerçekleşir.

Bu süreç, bir defterde ödeme kanalı olarak bilinen şeyi başlatır ve taraflar arasındaki işlemi başlatır. Süreç, talepte bulunan kişi işlemin tamamlandığını onaylayana kadar her adımda doğrulanarak ilerler ve bunun için algoritmalar kullanılır.

BitTorrent (BTT Coin) Yorumları

BitTorrent, Tron (TRX) vakfı tarafından satın alındıktan sonra çok fazla değişim gördü. Dolayısıyla BitTorrent (BTT Coin) yorumları ve fiyat hareketleri buna göre değişti. Projenin yeni sahipleri katılımcı teşvikini arttırmak için birçok farklı şey yaptı. Buna yeni belirteç de dahil.

Son 12 ayda %2,500'ün üzerinde büyüyen, sektörün en iyi performans gösteren altcoinlerinden biridir. Sektör uzmanları, 2021'deki potansiyeli konusunda iyimser ve BTT'nin bu yıl muhteşem çalışmasına devam etmesini bekliyor.

Ancak 2028 yılında yeni arz kilidinin açılması, mevcut değerine doğrudan etki edecek. Ancak bu tarihe kadar fiyatının önemli derecede artacağına inanılıyor. Digitalcoin gibi bazı kripto para sitelerinde yapılan tahminlere göre, değeri birkaç yıl içerisinde 1 sente ulaşabilir.

Biz dahil birçok kripto para analisti, BTT'nin yavaş ama etkili bir biçimde yükselişinin devam edeceğini ön görmekte. Ancak Eylül, Ekim ve Kasım aylarındaki genel yükselişte kendine etkili bir yer bulamadığını ve bugün 0.003900 seviyelerinde olduğunu hatırlamakta fayda var.

BitTorrent (BTT) Coin Geleceği

Günümüzde etik veya etik dışı gibi birçok başlık altında değerlendirilen BitTorrent (BTT Coin) geleceği, bir şekilde ışık vadediyor gibi görünüyor. Peki ama neden? Öncelikle bilgisayar kullanıcılarının birçoğu, lisanslı ürünler dışında veri aktarımı veya crackli denilen dosyaları kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede tahmin edebileceğinizden çok daha fazla parayı cebinde tutmayı başarabiliyorlar.

Bu nedenlere bağlı olarak BitTorrent'in geleceği olduğunu ve sorunsuz bir kripto para pazarı olduğunu söyleyebiliriz. Mevcut pozisyonu göz önüne alındığında umut verici altcoinlerden biridir ve yatırımcıların ilgisini çekmeye devam edecektir.

BitTorrent (BTT) Coin Grafik

BitTorrent (BTT) Coin Haberleri

Güncel BitTorrent (BTT) coin haberlerini dövizmix.com'dan takip edebilirsiniz.

BitTorrent (BTT) Coin Hangi Borsada?

BitTorrent (BTT) coin ile şu anda işlem yapılan borsalar :

  • Binance
  • Huobi Global
  • OKEx

olarak listeleyebiliriz.

DövizAlışSatışFark
Dolar13,637013,6379
% -0,0025
İngiliz Sterlini18,029618,0577
% -0,0026
İsviçre Frangı14,816714,8224
% -0,0019
Japon Yeni12,006212,0134
% -0,0008
Kanada Doları10,767510,7748
% -0,0025
Norveç Kronu1,53681,5363
% -0,0030