Bytom BTM Canlı Grafik

Bytom

  06.11.2023 23:33:02
0,0209
% -34,972
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

1 Bytom Kaç Dolar Hesapla

BytomBTM - Bytom
Dolar USD - Dolar
1 BTM =
0,0209 $

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)2.100.000.000 $
Piyasa Değeri37.710.571 $
24S Değişim %% -34,972
Dolaşan Arz1.801.877.588 $

Bytom Coin Yorumları ve Grafiği - Bytom Coin Fiyatı

Bytom (BTM) Coin Nedir?

Bytom (BTM) coin nedir? Blockchain tabanlı, açık kaynaklı değişim protokolü olarak bilinen Bytom, geleneksel borsalarda listelenen temettülü, tahvil ve menkul kıymetler gibi varlıkları tokenlaştırmak üzere oluşturulmuştur. Bytom kullanıcıları, varlık oluşturmak ve bu varlıkları piyasaya arz için sınırsız bir şekilde Bytom blok zincirinden faydalanabilirler. Kısacası, varlık yönetim protokolü tanımı Bytom (BTM) coin nedir sorusunun cevabı şeklinde yorumlanabilir.

İşlev açısından dijital varlık ve gerçek dünya arasındaki boşluğu doldurmayı hedefler. Bytom, benzersiz üç katmanlı yaklaşımı benimseyen bir kripto para varlığıdır. Bu üç katman, veri işleme, aktarma ve etkileşim üçlüsüdür. Bu sayede güvenli, hızlı ve büyük veri alanına sahip olabilmesini sağlar. Daha önce SEC ile çeşitli problemler yaşayan bazı kripto para birimlerinin aksine Bytom, kendi rızası ile SEC’e başvurmuş ve Howey testine tabi tutulmuş ancak menkul kıymet olarak kabul edilmemiştir.

Bytom (BTM) Coin Geleceği ve Yorumları

Gelişen dijital varlıklar ve üstlendiği misyon ile yüksek teknolojili BTM, piyasada etki yaratma potansiyeline sahiptir. Peki Bytom (BTM) Coin geleceği ve yorumları ne yönde? Bytom cüzdanları, kripto para tokenları tutmaktan çok daha fazlasını vadediyor. Dijital dünya ile gerçek varlıkları birleştirmek, teorik açıdan harika bir fikir olarak kabul edilebilir. Buna karşın Bytom’un değeri, oldukça düşüktür.

Bytom fiyatı bugün 0.059178 ve 24 saatlik işlem hacmi ile 20.200.804 dolardır. Son bir yıldır geniş bir düşüş trendi içinde bulunduğu da bir gerçek. Bytom (BTM) Coin geleceği ve yorumları için bir yıllık ortalama fiyat değişikliği, %32 ve üzerinde olabilir ancak öncesinde hacim değişiklikleri, piyasa döngüleri ve global manipülasyon gibi değişkenler göz önünde bulundurulmalı.

Bytom anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Bytom (BTM) Kaç Dolar?

Bytom Canlı Grafik Verileri ve 1 Bytom Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Bytom bugün 0,0209 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Bytom Yorumları (0)

Bu ay Bytom Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Bytom Son 1 Aylık Veri
SatışTarih