BitShares BTS Canlı Grafik

BitShares

  18.10.2023 23:40:32
0,0095
% 1,4134
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

1 BitShares Kaç Dolar Hesapla

BitSharesBTS - BitShares
Dolar USD - Dolar
1 BTS =
0,0095 $

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)3.600.570.502 $
Piyasa Değeri28.535.413 $
24S Değişim %% 1,4134
Dolaşan Arz2.995.112.456 $

BitShares Coin Yorumları ve Grafiği - BitShares Coin Fiyatı

BitShares nedir?

Bu yazımızda yeni başlayanlar için BitShares (BTS) nedir ve BTS ne için kullanılır gibi sık sorulan sorulardan bazılarına cevap vermeye çalışacağız.

BitShares’in belirteci BTS’dir. Yani ağ içinde kullanılan coin olarak BTS adı verilen varlığı kullanılır ve teminat olarak kullanım şekline sahiptir. Merkezi olmayan kripto para birimi, akıllı sözleşmeler, bankacılık, para birimi rayları ve türev oluşturma gibi diğer merkezi olmayan finansal hizmetlerde de kullanılabilir.

Eski adı ProtoShares (PTS) olan BitShares, Delegated Proof of Stake (DPoS) algoritmasına dayalı, eşler arası dağıtılmış defter ve ağ olan endüstriyel sınıf bir "kripto-öz sermayedir. Steemit sosyal ağı ve başka bir dijital varlık olan EOS’un kurucu ortaklarından biri olan Dan Larimer ortaklığında 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. C++ dili ile kodlanan bir blok zinciri olan Graphen’e dayanır ve gerçek dünya projeleri tarafından kullanılır. BitShares aynı zamanda kendini finans ve bankacılık takas hizmeti olarak tanımlar. BitUSD ve BitEUR gibi coinler, BitShares blok zinciri tarafından yayınlanmışlardır. Blok süresi 1.5 saniye, blok ödülü 1 BTS’DİR. 3.600.570.502 adet ile sınırlandırılmıştır. Onu benzersiz kılan özelliği ise, 1.5 saniye blok süresi ve saniyede 100.000 işlem gücüdür. Merkezi olmamasına karşın DAC tarafından sürekli güncellenir ve yenilenir. Bir başka özelliği ise, cüzdan adresinizin bir yığın harf ve rakam yerine kullanıcı adınıza sabit olmasıdır.

Kısacası BitShares nedir sorusuna şu cevap verilebilir: Altın, dolar ve Euro gibi gerçek dünya varlıklarını temsil eder ve kendi ağında transfer oluşturabilir.

BitShares (BTS) Yorumları

021 itibariyle, dolaşımda 3 milyarın biraz altında BTS vardı. Bu, maksimum BTS arzının %83'üne eşittir ve bu da onu yüksek oranda seyreltilmiş hale getirir. Kripto paralar da geleneksel borsalardaki varlıklara benzer şekilde rezerv durumuna göre değer kazanırlar. Buna göre BitShares (BTS) yorumları için uzun vadeli kâr getirebilecek bir proje olduğunu söylemek yanlış olmaz. En azından kısa bir zaman dilimi içinde yüksek bir değer kazanması beklenmiyor.

Bugün 1 BTS yaklaşık 0,04053 değerinde. Bundan birkaç ay önce 0.140 seviyelerinde işlem görmekteydi. Şimdilerde ise yatay bir trend çizgisi üzerinde fiyat hareketleri çizmekte. Teknik analize baktığımızda önümüzdeki aylarda bu fiyatı koruyabilir. 2022 yılına göre uzman yorumları, mevcut değerinin biraz üzerinde olacağını söylüyor.

BitShares anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 BitShares (BTS) Kaç Dolar?

BitShares Canlı Grafik Verileri ve 1 BitShares Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 BitShares bugün 0,0095 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık BitShares Yorumları (0)

Bu ay BitShares Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

BitShares Son 1 Aylık Veri
SatışTarih