Augur REP Canlı Grafik

Augur

  20.07.2023 23:44:02
2,8679
% 93,8939
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

1 Augur Kaç Dolar Hesapla

AugurREP - Augur
Dolar USD - Dolar
1 REP =
2,8679 $

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri31.547.316 $
24S Değişim %% 93,8939
Dolaşan Arz11.000.000 $

Augur Coin Yorumları ve Grafiği - Augur Coin Fiyatı

Augur (Rep Coin) Token Nedir?

Ethereum ağı kullanılarak geliştirilen ilk büyük merkezi olmayan uygulama (Dapp) olan Augur (Rep Coin ) token nedir? Ademi merkeziyetçilikle yönetilen Augur, dünyanın en erişilebilir bahis sistemi olma niteliğine sahiptir. Temel olarak çoğunluğun verdiği cevabı tahmin etmeye yönelik bir tahmin piyasadır. Bu yöntemde, topluluğun verdiği toplam oylamaların ortalaması alınır ve olası sonuçlar elde edilir. Doğru tahmin oyu veren kullanıcılar ödüllendirilirken, yanlış oy veren kullanıcılar ceza puanı alırlar. Bu da doğru oy vermek için teşvik yaratır. Augur (Rep Coin) Token nedir kısaca bu şekilde yorumlanabilir.

Temel olarak Ademi merkeziyetçi olması sürdürülebilirliğini sağlar ve mevcut sistemi bireysel manipülasyonu ortadan kaldırır.  Augur, Genel Kamu Lisansı (GPL) ve Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) lisansları altında lisanslanan açık kaynaklı bir yazılımdır. Üçüncü bir tarafa gerek kalmadan bilgilerin gerçek dünyadaki veri kaynaklarından blok zincirlerine taşınmasını sağlar.

Augur (Rep Coin) Token Yorumları ve Geleceği

Gerçek kelimeleri doğrulayarak zincir üzerindeki sonuçları kodlayan ve merkezi olmayan bir “kâhin” işlevi gören Augur (Rep Coin) Token yorumları ve geleceği nedir? İyimser analiz tahminleri ve bilgisayar algoritmalarına göre 2026 yılına kadar fiyatının 69 USD olması bekleniyor.

Augur güncel fiyatı bugün 26.667 dolardır. Bir yıl içinde fiyatı 36.517 dolar yükselebilir. Mevcut verilere göre Augur ( REP ) ve potansiyel olarak piyasa ortamı son 12 ayda varsa) bir yükseliş döngüsü içinde olacaktır.

Augur anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Augur (REP) Kaç Dolar?

Augur Canlı Grafik Verileri ve 1 Augur Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Augur bugün 2,8679 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Augur Yorumları (0)

Bu ay Augur Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Augur Son 1 Aylık Veri
SatışTarih