Arweave AR Canlı Grafik

Arweave

  19:38:33
29,6687
% 13,879
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

1 Arweave Kaç Dolar Hesapla

ArweaveAR - Arweave
Dolar USD - Dolar
1 AR =
29,6687 $

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)66.000.000 $
Piyasa Değeri1.947.821.858 $
24S Değişim %% 13,879
Dolaşan Arz65.652.466 $

Arweave Coin Kaç Dolar? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Küresel kripto para piyasası şu anda 2,08 trilyon dolar (13 Ocak itibariyle) değerinde ve son yirmi dört saat içinde %3,38 arttı.

Benzer şekilde, Arweave madeni parası %4.99 artarak yazı yazılırken 53.30 dolardan işlem gördü.

Bununla birlikte, Kasım 2021'deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 90,94$'dan %41,53 düştü.

Düşüş yörüngesini kırabilir ve yatırımcılar için güçlü getiriler sağlayabilir mi?

Bu makale, makul bir Arweave kripto fiyat tahmini oluşturmanıza yardımcı olmak için ayrıntılı bir temel ve teknik analizin yanı sıra projenin en son gelişmelerini kapsar.

Arweave Coin Nedir?

Arweave, zincir üzerinde sürdürülebilir veri depolamayı sağlamayı amaçlayan bir blok zinciri teknolojisidir . Proje kendisini “asla unutmayan topluca sahip olunan bir sabit disk” olarak tanımlıyor.

Lightpaper'ına göre , merkezi veri depolarında depolanan hemen hemen tüm web sayfaları genellikle tek bir kuruluş veya hatta tek bir kişi tarafından yönetilir ve bu da veri kaybına veya bozulmasına, sunucu masraflarına ve verilerin kurcalanma olasılığına neden olur.

Arweave, kazara veya kasıtlı veri kaybı veya kurcalamaya karşı bağışık olan, zincir üzerinde verileri kalıcı olarak depolamak için güvenli bir yöntem sağladığını iddia ediyor.

Şirketin belgelerine göre Arweave'in çok sayıda uygulaması var: “Kalıcı depolamanın birkaç kullanım durumu var. Spesifik olarak, belgelerin belirli bir yıl sayısına kadar arşivlenmesini gerektiren düzenlemeler. Kanıtlanabilir medya haberleri, akademik araştırmalar ve değişmez kayıtlar, yankı odaları ve sahte haberlerin çoğalmasıyla dolu modern dünyamızda giderek daha önemli hale geliyor.”

Arweave, herkesin katkıda bulunabileceği ve bunu sürdürmek için tazmin edilebileceği ortak bir web olan permaweb tarafından desteklenmektedir. Permaweb, görüntüler, veriler ve uygulamalar dahil olmak üzere tüm bilgilerin, veri ihlallerinden korkmadan anında geri yüklenebildiği, merkezi olmayan ve kalıcı bir web'dir.

Arweave, uygun maliyetli zincir üzerinde depolama sağlayan blok zinciri benzeri bir yapı olan blockweave tarafından da desteklenmektedir .

Ek olarak Arweave, ağının saniyede 5.000 işleme (TPS) kadar işleyebildiğini ve verileri geleneksel sunucuların maliyetinin çok altında depolayarak hem uygun maliyetli hem de hızlı hale getirdiğinden bahseder.

Arweave Coin Geleceği

CoinMarketCap'ten elde edilen en eski fiyat verilerine dayanarak, AR tokeni ilk olarak Mayıs 2020'de, fiyatının 29 Mayıs'ta 0,69 dolardan, üç ayda %995 artışla 29 Ağustos'ta gün içi en yüksek 7.56 dolara yükseldiği zaman ivme kazandı. Ancak bundan sonra fiyatlar 22 Eylül'e kadar 2,88$'a düştü.

2020'nin sonlarında arweave token fiyatı için eğilim bir kez daha yükselişe geçti ve 10 Ekim'e kadar 4,94 dolara ulaştı. Ancak, ralli devam etmedi ve fiyatlar 4 Kasım'da gün içi en düşük 1,69$'a düştü. 31 Aralık 2020 itibariyle yılı 2,63 dolardan kapattı.

2021'in başlangıcı, AR tokeninin fiyatını 31 Mart'a kadar %1.137'lik önemli bir artışla 32.55$'a çıkaran boğa koşusunun güçlü ayağının başlangıcı oldu. Fiyatlar geri çekildi ve 23 Nisan 2021'e kadar 19,58 $'a düştü, Mart zirvesinden yaklaşık %40'lık bir düşüş.

Küçük bir boğa rallisi 27 Nisan'a kadar fiyatı 30.08 dolara çıkardı, ancak fiyat 29 Mayıs'a kadar 12.73 dolara düştü. Fiyatlar 27 Temmuz'da 7.21$'a düştü.

Ağustos 2021'de iklim aniden aşırı yükselişe geçti ve fiyatlar bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde %813'lük bir artışla 31 Ağustos'a kadar 65.84 $'a ulaştı.

Arweave tokeni, son boğa rallisinin fiyatı 5 Kasım'da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 90.94$'a çekmesinden önce 27 Ekim'e kadar 46.52$'a düştü. Geri çekilme, fiyatları 13 Aralık'a kadar 36,36 dolara düşürdü. AR tokeni hafifçe toparlandı ve yılı 31 Aralık 2020 itibariyle 58.92 dolardan yükseliş notuyla kapattı.

2022'nin başlangıcından bu yana, AR tokeni için fiyat hareketi düşüş gösteriyor ve 10 Ocak'ta 7 günün en düşük seviyesi 43.78 dolar. CoinMarketCap'e göre AR, bu yazının yazıldığı tarihte (13 Ocak) 53.30 dolardan işlem görüyordu ve 1.79 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve onu en iyi 100 kripto para projesi arasında 71. sıraya koydu .

Arweave madeni para haberleri ve fiyat sürücüleri

Geliştirme ekibi, son zamanlarda Arweave token fiyatını artırabilecek birkaç önemli haber paylaştı:

  • Polygon Network ile Ortaklık

Arweave ve Polygon, iki ağ arasındaki birlikte çalışabilirliği geliştirmek için Kasım 2021'de bir işbirliği duyurdu .

Bu ortaklık sayesinde, Arweave'in kalıcı depolaması Polygon'da erişilebilir hale geldi ve Polygon kullanıcılarının yerel MATIC belirtecini kullanarak veri yüklemeleri için ödeme yapmalarını sağladı ve permaweb akıllı sözleşmeleri için yeni olanaklar sundu.

3 dakikadan daha kısa sürede bir ticaret hesabı oluşturun.

Ek olarak, geliştiricilerin Arweave'in Bundlr Ağını kullanarak merkezi olmayan depolamayı doğrudan Polygon uygulamalarına entegre etmelerini sağladı. Tek bir temel katman işleminde Arweave ağına veri toplayan ve gönderen bir toplama sistemidir.

  • Verto'nun Lansmanı

Arweave üzerine kurulu merkezi olmayan bir ticaret sistemi olan Verto , Nisan 2021'de Arweave tarafından piyasaya sürüldü.

Verto, Arweave kar paylaşım tokenlerinin (PST) satın alınmasını ve takas edilmesini sağlar. Arweave'in PST'leri, sahiplerine DApp kullanımına bağlı olarak devam eden temettüler sağlar.

Ek olarak Verto, Arweave kullanıcılarının NFT'ler için PST alıp satmalarını sağlayan, takas edilemeyen belirteçleri (NFT'ler) görüntülemek ve takas etmek için bir platform olan Space'i başlattı. Varlıkların kısmi mülkiyetini elde etmelerine ve bir NFT'nin Arweave ağında üretilen gelirinden para kazanmalarına olanak tanır.

  • Solana ile ortaklık

Aralık 2020'de Arweave ağı , Solana ağında muazzam miktarda veri depolamayı hedefleyen bir çapraz köprü olan SOLAR'ı üretmek için Solana ile birlikte çalıştı .

Köprü, defter verilerini Solana blok zincirinden kalıcı web'e aşamalı ve sorunsuz bir şekilde geçirerek Solana'nın eksiksiz defter geçmişine kamu altyapısında kalıcı olarak erişilebilir olmasını garanti eder.

Resmi blog gönderisine göre, SOLAR köprüsü, ölçeklenebilirlik ve dayanıklılık konularını ele alan etik ve sürdürülebilir veri depolama yaklaşımlarına yönelik endüstri çapında bir hareketi temsil ediyor.

  • SmartWeave'in Lansmanı

Haziran 2020'de Arweave ağı , hesaplama yoğun merkezi olmayan uygulamaların Arweave ağında çalışmasını sağlayan bir akıllı sözleşme protokolü olan SmartWeave'in bir prototipini başlattı .

SmartWeave'in AR belirteci, geliştiricilerin Javascript kullanarak çeşitli türlerde akıllı sözleşme uygulamaları oluşturmasına olanak tanır.

  • Andreessen Horowitz, USV ve Coinbase Ventures'tan finansman

Mart 2020'de Arweave , artan ölçeklenebilirliği ve gelişimi için ağa yeniden yatırım yapmayı amaçlayan Andreessen Horowitz, USV ve Coinbase Ventures'tan 8,3 milyon dolar fon topladı.

Finansman turunun yanı sıra Arweave ayrıca iki program başlattı: Arweave Grants ve Arweave Boost.

Arweave Hibeleri, herhangi bir topluluk üyesinin Arweave protokolünün benimsenmesini artırmak için projeler için fikir göndermesini sağladı. Aynı zamanda Arweave Boost, start-up'lara veri depolama hizmetleri sağlamaya çalıştı.

Arweave (AR) Coin Fiyat Tahmini: 2022, 2025 ve 2030

Kısa vadeli Arweave'in CoinCodex'ten teknik analizi , 13 Ocak 2022 itibariyle 18 göstergenin yükseliş sinyali ve altı düşüş sinyali vermesiyle yükseliş gösterdi.

Günlük ve haftalık basit hareketli ortalamalar ve üstel hareketli ortalamaların çoğu alım sinyali verirken, hacim ağırlıklı hareketli ortalama satış sinyali verdi. Göreceli güç endeksi ( RSI ), ortalama yön endeksi ( ADX ) ve hareketli ortalama yakınsama sapması ( MACD ), stokastik hızlı ve Williams yüzde aralığında olduğu gibi nötr kaldı. Sadece Hull hareketli ortalaması al sinyali verdi.

CoinCodex'in kısa vadeli AR jeton fiyat tahminine göre, 18 Ocak'a kadar %34,33 düşerek 34,64 $'a ulaşabilir.

Bu arada, birkaç algoritma tabanlı tahmin hizmeti, 13 Ocak itibariyle daha uzun vadeli Arweave fiyat hedeflerini paylaştı:

  • Wallet Investor'ın AR fiyat tahminine göre , ortalama fiyat Aralık 2022'ye kadar 109,55$'a ve Aralık 2025'e kadar 288,02$'a ulaşabilir. Ayrıca, AR/USD için beş yıllık tahmin, Ocak 2027'de 349,15$'a ulaşabileceğini gösteriyor.

  • Digital Coin , 2022'de ortalama fiyatın 73.28 $, 2023'te 84.23 $, 2025'te 120.22 $ ve 2029'da 224.44 $ olabileceğini tahmin ediyor.

  • Fiyat Tahmini'ne göre ortalama fiyat 2022'de 76.49$'a, 2025'te 236.94$'a ve 2030'da 1.549,00$'a ulaşabilir.

Arweave fiyat tahminlerini ararken, analistlerin ve algoritma tabanlı tahmincilerin yanılabileceğini unutmayın. AR projeksiyonları, bir kripto para biriminin geçmiş performansının temel ve teknik çalışmalarına dayanmaktadır. Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.

Kendi araştırmanızı yapmanız ve ticaret yapma kararınızın riske karşı tutumunuza, piyasadaki uzmanlığınıza, yatırım portföyünüzün dağılımına ve para kaybetme konusunda ne kadar rahat hissettiğinize bağlı olduğunu her zaman hatırlamanız önemlidir. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı asla yatırmamalısınız.

Arweave Madeni Para İyi Bir Yatırım Mı?

Arweave, veri depolamayı kitleler için daha merkezi olmayan ve uygun maliyetli hale getirmeyi hedefliyor ve Coinbase Ventures dahil olmak üzere sektördeki ünlü isimlerden fon sağladı. Ayrıca Solana ve Polygon gibi yüksek profilli kripto projeleriyle de ortaklıklar kurdu . Yine de AR tokeninin yatırım portföyünüz için uygun olup olmadığı, koşullarınıza ve risk toleransınıza bağlıdır. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce almaya hazır olduğunuz risk seviyesini tahmin etmelisiniz. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın.

Arweave Madeni Para Ne Kadar üükselebilir?

Fiyat Tahmininin AR/USD tahminine göre (13 Ocak 2022 itibariyle), 2031 yılına kadar 2.228.69 dolara ulaşabilir.

Arweave Madeni Parası 100 Dolara Ulaşacak Mı?

Wallet Investor, Digital Coin ve Price Prediction (13 Ocak itibariyle) dahil olmak üzere algoritmik tahmin araçları, madeni paranın gelecekteki kazanç potansiyeline sahip olduğunu gösterdi. Ancak, fiyat hedefleri büyük ölçüde değişiyordu. Wallet Investor, AR token fiyatının 2022'nin sonuna doğru 100 doları geçebileceğini tahmin etti.

Arweave anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Arweave (AR) Kaç Dolar?

Arweave Canlı Grafik Verileri ve 1 Arweave Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Arweave bugün 29,6687 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Arweave Yorumları (0)

Bu ay Arweave Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Arweave Son 1 Aylık Veri
SatışTarih
29,668725.06.2024
26,940524.06.2024
26,851323.06.2024
27,566222.06.2024
27,505621.06.2024
26,645620.06.2024
27,759419.06.2024
25,663018.06.2024
26,883917.06.2024
28,688816.06.2024
28,623415.06.2024
28,327914.06.2024
29,458413.06.2024
34,515312.06.2024
33,238211.06.2024
36,896510.06.2024
37,719909.06.2024
37,075708.06.2024
38,921907.06.2024
42,043106.06.2024
44,453405.06.2024
45,672604.06.2024
43,147503.06.2024
44,108302.06.2024
42,971101.06.2024
44,681131.05.2024
42,815730.05.2024
38,986329.05.2024
37,966128.05.2024
40,286627.05.2024
38,565026.05.2024