Ark ARK Canlı Grafik

Ark

  26.01.2024 10:14:32
0,8594
% -18,6007
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

1 Ark Kaç Dolar Hesapla

ArkARK - Ark
Dolar USD - Dolar
1 ARK =
0,8594 $

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri153.250.011 $
24S Değişim %% -18,6007
Dolaşan Arz178.328.006 $

Ark Coin Kaç Dolar? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Artık dijital bir dünyada yaşıyoruz. Ve teknoloji her saniye güncellenmekte ve insan hayatını olabildiğince basit ve konforlu hale getirmek için araştırmalar sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin değişmesiyle birlikte ulaşım, iletişim ve daha birçok şey değişti. Bunlar arasında değişim araçları da dijital para birimlerine yönelmiştir ve bu para birimine kripto para adı verilmektedir. Şu anda, Bitcoins, ethereum, Dogecoin, Ark coin vb.'nin aralarında bulunduğu dijital biçimde birçok kripto para birimi bulunmaktadır. Bu yazıda, Ark kripto paraları, varlığı ve ayrıca ark kripto paralarının nasıl satın alınacağı hakkında ayrıntılı bir çalışma yapacağız.

Ark coin aynı zamanda bitcoin, ethereum ve diğer dijital para birimlerine benzer bir kripto para birimidir. Piyasaya sürüldüğü tarihten bugüne kadar neredeyse üç yıl geçti ve bu üç yılda çıkarılan toplam ark kripto para sayısı 14 milyon civarında. Çok sayıda kripto parada bulunması nedeniyle, fiyat dalgalanmasının da bir nedenidir. Ancak bir şekilde, para biriminin önümüzdeki yıllarda patlama dönemini göreceğine dair bir beklenti var. Pek çok yatırımcı bile, para biriminin fiyatının yükseldiği gelecek yıllarda yüksek kar elde etme şansına sahip olabilmesi için, ark kripto paralarını satın almak için mükemmel bir zaman olmadığını söylüyor.

Ark anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Ark (ARK) Kaç Dolar?

Ark Canlı Grafik Verileri ve 1 Ark Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Ark bugün 0,8594 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Ark Yorumları (0)

Bu ay Ark Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Ark Son 1 Aylık Veri
SatışTarih