Waltonchain WTC Canlı Grafik

Waltonchain

  06:03:14
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Waltonchain Coin Fiyatı ve Grafiği - Waltonchain Yorumları

Waltonchain Nedir?

İlginç projeleriyle ortaya çıkan blockchain tabanlı teknoloji platformu olan WaltonChain (WTC) nedir?

Kısaca tedarik zinciri projesi olan Waltonchain, IoT (nesnelerin interneti) için PFID çip kullanımını destekleyen, dijital ve gerçek dünyayı blok zinciri gücüyle birleştirmeyi amaçlar. Bu bağlamda çözmeye odaklandığı konuların bazılar:

  • Gerçek zamanlı ve tam denetim
  • Özgünlük
  • Güvenli
  • İzlenebilir

WaltonChain ismi, Blokchain ve RFID teknolojisinin mimarı Charlie Walton’ın karışımından ortaya çıkmıştır. Walton, hali hazırda var olan RFID, IoT ve blok zinciri teknolojisinin birleşimi ile ortaya çıkmıştır.  Walton, donanımı (çip) ve yazılımı (blockchain) kullanarak, tedarik zinciri ve lojistiğin boşlukları doldurmak için parçalandığı farklı sektör dikeyleri için çözümler üretiyor.

Waltonchain, farklı sektörlerde hizmet veren kurumlara, küçük, ucuz ve özel amaçlı olarak değiştirilebilen patentli RFID çipleri geliştirir. Çiplerin patentli olmaları, sahip olduğu teknolojinin başka hiçbir kurum tarafından kullanılamamasını ve rakipsiz olmalarını sağlar. Şirket aynı zamanda madencilik ve stake işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için hisse kanıtı ve iş kanıtı konsensüs mekanizmaları üzerine yeni ve melez bir teknoloji üzerine çalışmakta. Kripto paraların sahip olduğu kronik ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırmak için yan zincir yapısını da sisteme dahil etmiştir. Bu yan zincirlerin en büyük avantajı, tıkanıklıkları ortadan kaldırmasının yanında ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir olmasıdır. Tekknolojiyi kullanan herkes, kendi tokenleri ve hatta ana zincirden farklı bir konsensüs algoritması ile bir alt zincir oluşturabilir

Gerçek ve sanal dünyayı kusursuz bir şekilde birleştiren bu blok zinciri ağı üzerinde kullanılan varlık ise WTC’dir. Yani Walton’dan hizmet almak isteyen kullanıcılar, sistem içerisinde WTC belirtecini kullanmak zorundalardır ve bu kendi ekosistemini yaratır.

Waltonchain (WTC) Yorumları

Bugün gerçek dünya ile en iyi şekilde entegre olabilmiş dijital varlıklardan biri olan Waltonchain (WTC) yorumları herşeyden önce Bitcoin fiyat hareketleriyle doğrudan endekslidir. 2021 yılının ortalarından sonra hareketlenmeye başlayan piyasalar yeni bir boğa sezonuna başlarsa WTC’nin hundan nasipleneceği kesin.

Bunun dışında temel çıkarımlarda Waltonchain ekibinin yeni ve melez teknolojiler üzerindeki yoğunlaşması, fiyat hareketleri hakkında bilgi sahibi olabilmemizi sağlar. Teknik çıkarımlarda WTC’nin gelecekteki fiyat tahminleri için en basit yöntem, geçmiş fiyat hareketlerine bakmaktır. Bugün OKEx, Huobi, Binance, FTX gibi dünyanın en popüler borsalarında sıralanan WTC, uzun vadeli yatırımlarda %32’lik bir kazanç getirebilir.

TradingBeasts, WTC için iyi bir yatırım olabileceğine işaret ediyor ve 2022 yılın sonundaki fiyat tahminlerini 1.1202053 dolar olarak bildiriyor.

DigitalCoin analizinde, Waltonchain kripto para biriminin fiyatı, bugünün fiyatı itibariyle 0,807336 $ 'dan başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 2.7878805 $' a yükselecek. 2022 yılına kadar 1.3483908 dolara kadar çıkacak ve 2023-2024'te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine dayanarak, Waltonchain karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

 

Waltonchain anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Waltonchain (WTC) Kaç Dolar?

Waltonchain Canlı Grafik Verileri ve 1 Waltonchain Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Waltonchain bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Waltonchain Yorumları (0)

Bu ay Waltonchain Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Waltonchain Son 1 Aylık Veri
SatışTarih