Stratis STRAT Canlı Grafik

Stratis

  06:04:35
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Stratis Coin Fiyatı ve Yorumları - Stratis Coin Grafiği

Stratis (STRAX) Nedir?

Blok zinciri üzerine yapılmış en büyük yatırımlardan biri olabilecek Stratis (STRAX) nedir?

Statis, blok zinciri teknolojisini benimseyen işletmelere C# ve .NET kodlamaları ile oluşturulmuş yazılımlarla destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Blok zinciri teknolojisinin çeşitli açıkları ve aşılması zor sorunlarından ötürü kabul edilmesini zorlaştırmış ve buna çözüm bulmaya odaklanmıştır. Şirketler, ağda sıfırdan blok zinciri geliştirmek yerine Stratis ağını kullanabilirler.

STRAX da bu ağda kullanılan belirtecin adıdır. Stratis’in misyonu, blok zincirini benimsetmektir. BaaS adı verilen veri tabanlı bulut işlemci bunun için oluşturulmuştur. Ayrıca ağ içinde oluşturulan uygulamalar, Stratis ekosisteminden faydalanabilir. Kısacası Stratis (STRAX) nedir sorusuna şöyle denilebilir:

İşletmeler için blok zinciri tabanlı uygulama geliştirmeye yarayan bir ağ. Ayrıca işlemler için Konsensüs Algoritması kullanılır. Stratis platformu, Stratis blok zincirinde gerçekleşen işlemleri yürütmek için kullanılan kendi kriptografik belirteci STRAT'ı içerir. Hem daha büyük platform hem de Stratis belirteci, bitcoin tarafından kullanılan iş kanıtı modeli yerine bir hisse kanıtı konsensüs modelinin uygulanması gibi bazı değişiklikler ve eklemeler ile aslında bitcoin'e dayanmaktadır. 

Stratis blok zinciri ekosistemi, ekibi sürekli olarak mevcut özellikleri iyileştirirken yeni özelliklerin geliştirilmesine yönelik çalıştığı için her gün gelişmeye devam ediyor. Sonuç olarak, ekip yakın zamanda ekosistemi destekleyen tüm blockchain5rrn altyapısını yeniledi. Orijinal Bitcoin tabanlı Stratis blok zinciri ve beraberindeki STRAT coin, daha yeni ve çok daha iyi STRAX blok zincirine sahip.

Stratis (STRAX) Yorumları

Kurumsal işletmeler, blok zinciri tabanlı uygulamalar oluşturabilir ve bu ağda STRAX kullanabilirler. Sonuç itibariyle bir ödeme aracıdır ancak Bitcoin ile karıştırılmamalı. Bitcoin her yerde bir ödeme aracı olarak kullanılabilirken, STRAX sadece Stratis ağında kullanılabilir. Dolayısıyla yükselişi, ağındaki DeFi ve kullanım oranına da bağlıdır.  STRAX güncel piyasa değeri 263.112.970 dolarken, 24 saatlik işlem hacmi 10.945,080 dolardır. 133.916.930,00 STRAX dolaşımdayken, maksimum arzı bulunmamaktır. Stratis (STRAX) yorumlarına bakacak olursak, yüksek potansiyele sahip olduğu söylenebilir.

Basitçe söylemek gerekirse, STRAX umut vadeden bir varlık olmakla birlikte yükselişi ekosistemin başarısına ve genel piyasa durumuna bağlıdır. Düşük fiyatlarda olması yatırımcıların ilgisini çeken özelliklerinden biridir.

Stratis anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Stratis (STRAT) Kaç Dolar?

Stratis Canlı Grafik Verileri ve 1 Stratis Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Stratis bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Stratis Yorumları (0)

Bu ay Stratis Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Stratis Son 1 Aylık Veri
SatışTarih