Revain R Canlı Grafik

Revain

  18:02:15
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Revain Coin Fiyatı ve Grafiği - Revain Coin Yorumları

Revain (RVN) Nedir?

Kripto para dünyası hızla büyürken, bu varlıklar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin sayısı da hızla artıyor. Gelişen blockchain teknolojisi ağında inşa edilen binlerce farklı varlık, daha iyi olmak için öne çıkma yarışı içerisinde. Revain (RVN Coin) bunlardan biri. Revain Coin (RVN) nedir sorusuna cevap bulmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Kripto para uzmanlarına göre SafeMoon, Shiba ve Dogecoin gibi bazı kripto para birimlerinden daha yerleşik olarak kabul edildiği için Revain (RVN Coin) nedir sorusu sıklıkla soruluyor. RVN veya R belirteci, 2017 yılında piyasaya, Revain çevrimiçi iş inceleme platformuyla arayüz oluşturan Ethereum tabanlı bir belirteç olarak tanıtıldı. Kuruluş hem sistem hem de işletme sahibi tarafından onaylanan incelemeleri kaydetmek için Ethereum blok zincirini kullanır. Ayrıca, RVN belirteçleri ile ödül inceleme yazarları sağlar, ancak tamamen Revain sisteminde kalır. Ancak, bir kullanıcı sistem içindeki RVN coinleri 1 ila 10 oranında R coinleri ile değiştirebilir. 

Revain Coin, bir satabilcoin’dir. Daha önceki makalelerimizde bu birimlerin nasıl çalıştığını geniş olarak anlatmıştık. En kısa tabirle bunlar, kur değişikliklerinden daha az etkilenen, dolar birimine sabitlenmiş coinlerdir. Revain Coin ne işe yarar sorusuna cevap verecek olursak:

Günümüzde sanal platformlarda birçok sahte yorum ve puanlama sistemi yer almakta. Revain, paralı, spam, dolandırıcı ve sahte yorumları filtrelemek üzerine hizmet verir. IBM Watson AI ile geliştirilmiş bir tarama sürecinden geçen orijinal incelemelerin anlık görüntülerini kaydetmek için Ethereum blok zincirini kullanır.

Revain (RVN) Yorumları

RVN fiyat tahminleri, büyük ölçüde uzun vadeli bir yatırım olabileceğini gösteriyor. Üstelik çoğu yatırımın aksine bu uzun vadeli yatırımlar biraz riskli gibi. Revain 24 saatlik işlem hacmi 4.531, 037,95 dolar, piyasa değeri 0.004543 dolar ve pazardaki %0.05’lik hakimiyeti ile 86. sırada yer almakta.

Revain (RVN Coin) uzun vadeli yatırım potansiyeli %40 civarında gözüküyor. TradingBeasts

Uzmanlarına göer RVN Coin fiyatı, 2022 yılında 0.0144 dolar civarlarında olacak. Bu yüksek bir getiri ihtimalini de beraberinde getiriyor.

DigitalCoin analizinde, Revain kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat itibariyle 0.12462$'dan başlayıp 0.5313744$'a yükselecek. 2022 yılına kadar 0.2093292 dolara kadar çıkacak ve 2023-2024'te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine dayanarak, Revain karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Kabul etmek gerekirse tüm bunlar kafa karıştırıcı görünüyor. Birçok uzman, RVN hakkında farklı görüşe sahip. RVN yatırımı yapacak yatırımcılara tavsiyemiz, uzun vadeli yatırımlar yerine anlık sinyalleri takip etmeleri.

Revain anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Revain (R) Kaç Dolar?

Revain Canlı Grafik Verileri ve 1 Revain Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Revain bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Revain Yorumları (0)

Bu ay Revain Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Revain Son 1 Aylık Veri
SatışTarih