Pundi X NPXS Canlı Grafik

Pundi X

  05:23:44
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Pundi X Coin Yorum ve Grafiği - Pundi X Coin Fiyatı

Pundi X (PUNDIX) Nedir?

Başarılı bir ICO ve güçlü bir proje ile kripto paraların yaygınlaşması amacıyla önemli bir misyon ile öne çıkan Pundi X (PUNDIX) nedir sorusu arama motorlarını oldukça meşgul etmişti. Çıktığı günden yana bir dizi ilerleme ve başarı gösteren Pundi X, merkeziyetsiz borsalardaki başarısıyla da popüler hale geldi.

Pundi X, bir ödeme aracı olarak ortaya çıkan Bitcoin'in gerçekçi bir uygulamaya sahip olmamasından ötürü, bu ve benzer birimlerin ödeme aracı olabilmesini sağlama fikriyle ortaya çıkmıştı. Buna bağlı olarak platform, blok zinciri tabanlı bir satış noktası oluşturmayı ve çözümlemeler sunmayı amaçlamıştır. Yani bu blokchain tabanlı platform aracılığı ile kripto paraların ticari kullanımlarının önünün açılması hedeflenmekte. Bu da kripto paraların sadece borsalar ve kendi ekosistemleri içerisinde kullanılmak yerine karşılaştıkları en büyük engellerden biri olan gerçek hayata entegresini sağlama projesidir.

Pundi X, XPOS adı verilen temassız ve mobil ödeme sistemidir. Gündelik hayatta yapılan ticaretler, bu mobil ödeme veya sanal pos diye adlandırılabilecek bu sistemler üzerinden kripto para ile ödeme yapılabilmesini mümkün kılar. Açık kaynaklı yazılım mobil cihazlara temassız akıllı kart teknolojisi olarak kullanılabilmekte. Blok zinciri ağındaki kullanılan belirtecin adı ise PUNDIX'tir ve sistem ekosistemine buradan ekonomik gücü sağlar.

2017 yılında Jakarta'da Zac Cheah, Danny Lim ve Pitt Huang tarafından kurularak piyasaya sürülen projenin arkasındaki fikir, Bitcoin'in eksikliklerini gidermek ve kripto paraları bir POS kanalı üzerinden ödeme aracı olarak kullanabilmektir. XPOS adlı POS terminali ile kripto paraların gerçek dünyası entegre edilebilir, ana akım tarafından kullanılabilir ve karmaşık olmaktan çıkabilir.

Pundi X Yorum

Pundi X yorum için ağırlıklı olarak teknik verileri ele alacağız. Temel veriler için Pundi X (PUNDIX) geleceği başlığını incelemenizi tavsiye ederiz.

Dolaşımda toplamda 258.484.530 PUNDIX bulunmakta. Daha fazla coin basılmayacak ve şirket 2018 yılından beri mevcut coinlerin bir kısmını yaktı. Geliştirici ekip resmi yol haritasına bağlı kalarak yeni güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ağ, perakende POS terminalleri ve hizmet operasyonlarını etkin hale getirmek için POS terminali ve XPOS'a güveniyor. Ayrıca Pundi X tarafından geliştirilen XWallet ve XPASS, PUNDIX ekosistemini geliştirmeyi hedeflemekte.

Teknik verilerimize göre 2022 Pundi X fiyat tahmini için 2 doların üzerinde bir rakam söyleyebiliriz. İyimser olmakla birlikte bu fiyatın 4 dolar ve üzerinde olması da mümkün. Fakat kısa süreli fiyat tahminlerimizde uzun süreli bir akümülasyon içinde olduğunu ve bir boğa koşusu başlatmanın mümkün olduğunu da söyleyebiliriz. Şuan için Pundi X Coin yorumları bu yönde.

Pundi X Geleceği

Pundi X, tüm kripto para birimleri için büyük bir şans olarak görülebilir. Kripto paralar var olduğu günden beri birim olmaktan çok varlık olarak görülmekte ve günümüzde çıkan hemen her proje, bu birimlerin gerçek dünyaya entegre edilebilmesini sağlamaya çalışmakta. Buna en çok yaklaşan projelerden biri kuşkusuz Pundi X'tir. Buna bağlı olarak uzmanlar Pundi X (PUNDIX) geleceği hakkında hep olumlu görüş bildirmekte.

Birimin üstlendiği misyon, kripto paraların kullanılabilirliğini arttırmak ve mümkün olan herkesi kripto para birimleriyle ödeme yapabilecek şekilde tek bir çatı altında toplayabilmekte. Veritabanı egemenliğinde blokchain teknolojisi insanlara çok karmaşık ve yeni gelebilir. Pundi X bu karmaşa ve kullanılabilir zorluğu ortadan kaldırmak istemiştir.

Pundi X anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Pundi X (NPXS) Kaç Dolar?

Pundi X Canlı Grafik Verileri ve 1 Pundi X Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Pundi X bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Pundi X Yorumları (0)

Bu ay Pundi X Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Pundi X Son 1 Aylık Veri
SatışTarih