Paxos Dollar PAX Canlı Grafik

Paxos Dollar

  06:22:31
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Paxos Standard Yorumları ve Grafiği - Paxos Standard Fiyatı

Paxos Dollar (PAX) Coin Nedir?

Ethereum blockchain ağında yayınlanan ve ERC-20 ağına bağlı bir token olan Paxos Standard (PAX) coin nedir? Stabilcoin, yani dolar endeksine sabit tutulmuş olan PAX, fiat para birimlerinin sahip olduğu fiyat istikrarını ve blok zinciri teknolojisini tek bir tokenda birleştirmeyi amaçlamıştır. Buna bağlı olarak Ademi merkeziyetçi, dünya çapında işlem yapabilme ve zaman sınırlandırmasını ortadan kaldırmak gibi işlevselliklere sahiptir.

ABD dolarına endeksli olan PAX, SEC’e göre bir menkul kıymet olarak kabul edilmez ancak benzer fonksiyonlara sahiptir. 2018 yılında Tether’in soruşturmaya tabii tutulduğu incelemelerin ışığında kurulmuş olmasından ötürü, geliştirici ekip şeffaflığı ön planda tutmaya özen gösterdi. ABD'nin önde gelen denetim şirketlerinden biri olan Withum, rezervleri düzenli olarak doğrulamaktadır. Geliştirici ekip arkasında eski Wall Street ve Silikon Vadisi çalışanları yer almakta.

Paxos Standard, artan kullanım durumlarına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bugün, birincil kullanım durumu, kripto varlık oynaklığını sınırlamak, sınır ötesi işlemlerdeki aşınmayı ortadan kaldırmak ve kripto varlıkları ve diğer blok zinciri varlıkları için güvenilir bir ödeme aracı olmaktır. Kısacası, internet hızında işlem yapabilmek, dijital Amerikan doları yerine kullanılmak ve istediğiniz her yerde işlem yapabilmek gibi özellikler, Paxos Standart (PAX) Coin nedir sorusunun cevabı olacaktır.

Paxos Standard (PAX) Coin Yorumları ve Geleceği

Özellikle Haziran ayının başından itibaren devam eden ayı piyasasına karşın PAX’ın yükselen bir eğim göstermesi, Paxos Standart (PAX) Coin yorumları ve geleceği için iyimser bir hava yaratmakta. Akıllı zeka algoritmalarına göre, geçmişe dayalı fiyat hareketleri baz alınarak, mevcut seviyesi ortalama 1 $ dolar PAX’ın gelecek sene 2.99 dolar şeklinde olabileceğini göstermekte. Bu da ortalama %200’lük bir yükseliş manasına geliyor.

Çeşitli sitelerde bu fiyat bunun çok daha altında olsa da genel kanı, yükselişin süreceği yönünde. Kısacası uzun vadeli PAX yatırımının kazandıracak olması, yüksek ihtimaller arasında.

Paxos Dollar anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Paxos Dollar (PAX) Kaç Dolar?

Paxos Dollar Canlı Grafik Verileri ve 1 Paxos Dollar Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Paxos Dollar bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Paxos Dollar Yorumları (0)

Bu ay Paxos Dollar Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Paxos Dollar Son 1 Aylık Veri
SatışTarih