Metaverse ETP ETP Canlı Grafik

Metaverse ETP

  05:42:41
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Metaverse ETP Grafiği & Analizi - Metaverse ETP Değeri

Metaverse ETP Nedir?

Blockchain tabanlı hizmet sağlayıcısı olan Metaverse ETP nedir?

Metaverse, dijital varlıkları, dijital kimlikleri ve Oracles'ı sosyal ve kurumsal ihtiyaçlar için temel bir altyapı olarak sunan açık kaynaklı kamusal bir blok zinciridir hizmetinin belirtecidir. Bu dijital varlık, dijital kimlikler ve akıllı sözleşmelerden oluşur ve açık kaynaklı bir platform olarak hizmet verir. Kurucu şirketin CEO’su Eric Gu ve CTO, Metaverse ETP’yi 2016 yılında oluşturdu. Eric Gu, aynı zamanda dünyanın en büyük dijital varlıklardan biri olan NEO’nun kurucu ortaklarındandır.

Metaverse ETP, dijital finansman hizmeti verir. Buna bağlı olarak bir BAAS olarak adlandırılan hizmet ağında Blockchain uygulamaları kolayca oluşturulabilir ve dağıtılabilir. Bu ağda yapılan tüm işlemlerin ödemesi, Metaverse ETP isimli kripto para ile yapılır. Yani kısaca ağın belirteci Metaverse ETP denilebilir.  Kullanıcılar, ağda benzersiz dijital kimlikler ve kayıtlı öğeler oluşturabilir.

Metaverse'i Ethereum ve EOS gibi diğer blok zinciri projelerinden ayıran en önemli özellik, kişiler yerine kurumlara hizmet vermeye odaklanmasıdır. Metaverse projesinin amacı, blok zinciri varlıklarını kullanıcı tarafından güvenli, şeffaf ve uygun maliyetli bir şekilde erişilebilecekleri bir yere koymaktır. Ekosistem kapsamlıdır ve birbirine bağlı akıllı özelliklerden oluşan bir ağ oluşturur. 

Metaverse ETP Yorumları

Ekosisteminde geleneksel sözleşmeler yerine kurumsal uygulamalar için risklerin azaltılmasını sağlayan akıllı sözleşmeler kullanan Metaverse ETP yorumları nasıl?

Metaverse geniş bir portföye hitap eder. Metaverse temel analizinde yükselip yükselmeyeceğini gelecek projelerine bakarak yapmak gerekir. Artık kripto para yatırımları, dijital varlıkların fiyatlarının DeFi projelerine bağlı olduğunun farkındalar. Buna bağlı yükseliş tahmini yapmak şu an için zor görünüyor. Fakat 2021 yılı teknik analizlerinde göz önünde bulundurabileceğimiz birtakım veriler mevcut. Metaverse ETP fiyatının 2021 Eylül başında 0.4 dolara kadar ulaşması bekleniyor. Beklenen maksimum fiyat 0.4.5 minimum fiyat 0.25 dolar.

Metaverse, kendisini sosyal ve kurumsal ihtiyaçlar için temel bir altyapı sağlamayı amaçlayan, halka açık bir açık kaynaklı blok zinciri projesi olarak görüyor. Amacı, dijital varlıkların (Metaverse Smart Token ve Metaverse Tanımlanabilir Token) ve dijital kimliklerin (Avatar) bir değer aracısı (Oracle) yardımıyla varlık işlemlerini desteklediği bir evren inşa etmektir.

Metaverse ETP anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Metaverse ETP (ETP) Kaç Dolar?

Metaverse ETP Canlı Grafik Verileri ve 1 Metaverse ETP Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Metaverse ETP bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Metaverse ETP Yorumları (0)

Bu ay Metaverse ETP Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Metaverse ETP Son 1 Aylık Veri
SatışTarih