HyperCash HC Canlı Grafik

HyperCash

  05:26:26
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

HyperCash Coin Fiyatı ve Yorumları - HyperCash Grafiği

HyperCash (HCASH) Nedir?

HyperCash (HCASH) nedir sorusuna cevap arayan yatırımcılar için verilecek en kısa cevap şu şekildedir: HyperCash, platformlar arası merkezi olmayan, açık kaynaklı kripto para birimidir. HyperCash’te gönderim sağlamak ve işlem gerçekleştirmek için bloksuz işlem görür ancak blockchain tabanlıdır.

Bu bağlamda sahip olduğu blockchain teknolojisinin büyük çoğunluktaki kripto paradan farklı olduğunu söyleyebiliriz. Birlikte çalışabilirliği ve işlem gizliliği gibi konulara odaklanmış olan H Cash, anonim işlemleri DAO ve kuantum direnç yöntemi ile yenilikçi bir yapıdadır. Ayrıca bir yan zincire sahiptir ve yönlendirilmiş düz grafikte (DAG) gizliliği ve şifrelemeyi güvence altına alır. Sahip olduğu bu özellikler ışığında sistemler arasında sınırsız alışverişe izin verir.

HCash, geleneksel kripto para birimlerine benzer ve anonim işlerde kullanabilecek tarzda iki farklı çalışma şekline sahiptir. Kullanıcıların sahip olduğu kripto varlıklar anonim olsa da olmasa da ödemeler gizlilik içinde gerçekleştirebilir. Çoğu kripto para biriminden farklı olarak HyperCash, hibrit bir fikir birliği modeline dayanmaktadır. Topluluk katılımını, doğrulamayı ve özellikle ağ yönetişimi geliştiren hem iş kanıtı hem de hisse kanıtı kullanır. Bu konuda daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacağız.

Ayrıca HyperCash'in kodunun, dağıtımından bu yana, optimum düzeyde güvenlik ve siber saldırılara karşı dirençten yararlanmasına olanak tanıyan bir kuantum direnci ile donatıldığını da belirtmek önemlidir.

HyperCash (HCASH) Yorumları

HyperCash, blok zincirleri arasında coin transferi yaparken bilgi göndermeyi kısıtlamak amacıyla tasarlanmış, İşlem Kanıtı (PoW) ve Fikir Birliği Algoritmasına bağlı işlem kanıtını (PoS) birleştirmiştir. Her ağ için farklı işlevler yerine getiren iki blok zincirinden oluşturulmuş, ekosisteminde gizlilik ve güvenlik sorunlarına odaklanmıştır. HyperCash (H Cash) yorumlarına bakmadan önce bu tür bilgiler hakkında bilgi sahibi olmak, temel analiz yapmayı kolaylaştırır.

HyperCash ayrıca sıfır bilgi kanıtı teknolojisine, kuantum sağlamlık anahtar çifti sistemine sahiptir. Geliştirilmiş gizlilik, mikro yolların aktarım hızları ve bir DAO yönetişim yapısına sahiptir. Diğer avantajlar arasında basitleştirilmiş madencilik, güvenilir işlemler, akıllı sözleşmeler ve çapraz engellemeye erişim yeteneği yer alıyor. H Cash fiyat tahminleri geçmiş hareketlerine kısaca bakalım:

Cesur teknolojisinin ötesinde, HyperCash'e olan yatırımcı ilgisi de birkaç ay boyunca sabit kaldı. 2020'de, HC kabaca 1.5 dolar ila 2 dolar aralığında işlem gördü ve düzenli olarak 24 saatlik yaklaşık 24 milyon dolar işlem hacmine ve ayrıca bir 55 milyon dolar piyasa değerine sahipti. CoinGecko'ya göre, piyasa değeri açısından 148. sırada yer alıyor. 2017'de para birimi 14. sırada yer aldı ve o sırada potansiyeliyle ilgilenen yatırımcı akını çekti. Şaşırtıcı bir biçimde HyperCash fiyat analizlerinde analistlerin çoğu birbirine yakın tahminler yapmakta. Biz de bu tahminlere benzer fikirlere sahibiz. Buna göre H Cash’in 2021 yılının başında 1.5 dolar fiyatlarında olması beklentisindeyiz. Aynı tarihlerde olması beklenen minimum değer ise 0.9 ila 1.12 seviyelerinde işlem görmesi.

HyperCash anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 HyperCash (HC) Kaç Dolar?

HyperCash Canlı Grafik Verileri ve 1 HyperCash Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 HyperCash bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık HyperCash Yorumları (0)

Bu ay HyperCash Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

HyperCash Son 1 Aylık Veri
SatışTarih