Güncel Altın Fiyatları ile Altın Hesaplama - Çevirici Aracı | Dövizmix

DövizmixTarih : Pazar, 14 Şubat 2021 15:34

Güncel Altın Fiyatları ile Altın Hesaplama - Çevirici Aracı | Doları Türk Lirası çevirme HESAPLAMA, Euro TL çevir Nasıl Yapılır?

Güncel Altın Fiyatları ile Altın Hesaplama - Çevirici Aracı | Dövizmix
Abone ol

Türkiye'de yaygın olarak tercih edilen en klasik yatırım araçlarından biri olan altın, tüm dünyada da gördüğü itibar ile adeta küresel bir para birimi değeri görmekte. Sizde altın yatırımı yapmak veya elinizdeki altınları bozdurmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde anlı ve güncel fiyatlar ile altın hesaplama aracı üzerinden sahip olduğunuz birikiminize ne kadar altın alabileceğinizi veya elinizdeki altınların ne kadar TL tutacağını kolaylıkla görebilirsiniz.

dovizmix-altin-hesaplama-araci

Altın Hesaplama Aracı ve çevirisi Nasıl çalışır?

Dovizmix.com olarak sunduğumuz ücretsiz araç, muhteşem özellikleri ve hızlı kullanılabilirliği ile dikkat çekmekte. Altın almak istiyorsanız hesaplama aracına girdikten sonra ne kadar altın almak istediğinizi TL ile yazmanız yeterli olacaktır.

Sadece rakam girmenizin ardından sistem güncel altın fiyatları üzerinden, yatırım yapmak istediğiniz tutara ne kadar altın alabileceğinizi anında hesaplıyor. Aracın bir başka güzel yanı ise sadece girdiğiniz tutar ile ne kadar gram altın alabileceğinizi değil aynı zamanda ONS, gümüş, çeyrek altın, tam altın, Cumhuriyet altını, 14 ayar bilezik, 18 ayar bilezik, 22 ayar bilezik, iki buçuk altın, beşli altın, Reşat altın, Hamit altın ve gremse hesaplamalarını da yapıyor.

Yani yatırım yapmak istediğiniz tutar 20.000 TL ise, bunu altın hesaplama aracı TL kısmına yazdığınızda, serbest piyasa verileri ile 20.000 TL'ye yukarıda saydığımız yatırım araçlarından ne kadar alabileceğinizi hızlıca görebilirsiniz.

Tersine Hesaplamalarda Yapabilirsiniz

Dovizmix.com olarak sunduğumuz bu kullanışlı araç, alış için kullanılabileceği gibi yatırımlarınızı satarken de pratik bir hesaplama sunuyor. Sadece gram altın yatırımlarınızı değil diğer tüm altın çeşitleri ve gümüş yatırımınızın da TL olarak güncel karşılığını anlık ve hızlı şekilde görmenize imkân tanıyor.

Elinizde bulunan çeyrek altın miktarını yazdığınızda kaç TL olduğunu göreceğiniz gibi, o çeyrek altın miktarı ile ne kadar yarım altın, gümüş, Ons, gram altın veya yukarıda saydığımız diğer yatırım araçlarından alabileceğinizi gösteriyor. Sistem üzerinde aynı hesaplamalar gümüş için de geçerli olmakta. Sahibi olduğunuz gümüşü satmak istediğinizde kaç TL eder, ne kadar diğer altın çeşitlerinden alabilirsiniz aynı anda görebilmenize imkân tanınmaktadır.

Güncel Döviz Kurları ile Piyasayı Anlık Takip Edin

Kullanışlı ve göz yormayan bir ara yüze sahip olan dövizmix, güncel döviz fiyatlarını da canlı olarak takip edebileceğiniz bir internet sitesi. Siz yatırımcılara hayatınıza farklılıklar katmak için özel olarak tasarlanmış web sitemiz üzerinden güncel döviz, altın ve gümüş fiyatlarını da yakından takip edebilirsiniz.

Döviz ve Kripto Para Hesaplama Araçları

Site üzerinde aynı zamanda altın çevirici aracımızın yanında döviz ve kripto para çevirici araçları da bulunmaktadır. Altın çevirme aracımızda olduğu gibi istediğiniz para birimini alış ve satış için ayrı ayrı ve tüm pariteleri de anlık olarak hesaplayabilirsiniz. Yine örnek verecek olursak 10.000 TL birikimini döviz yatırımına dönüştürmek isteyen kişi tutarı araca yazdığında, otomatik olarak 10.000 TL'nin 50'den fazla döviz cinsi karşılığını görebilirsiniz. Veya araçta yer alan herhangi bir döviz yatırımını, TL ve diğer tüm para birimlerine çevirebilirsiniz. Aynı şey, kripto paralar için de söz konusu olabiliyor.

Bu araçlar sayesinde artık altın ne kadar? dolar Euro ne kadar? gibi sorulara cevap aramak yerine, pratik, hızlı bir şekilde ve aynı anda birçok çeviriyi bir arada tek seferde yapabilirsiniz.

Piyasalar Hakkında Güncel Bilgi ve Haberler

Sitemiz üzerinden tüm piyasalar ve yatırım araçları hakkında güncel haberlere ulaşarak, yatırım piyasalarını ve dünya ekonomisini daha yakından takip edebilir ve yatırımlarınız daha iyi yönetbilirsiniz. Hızlı güncellik sağlanması nedeniyle özellikle yatırımcıların doğru karar verebilmesi adına çalışan site ekibi, bu konuda da oldukça başarılı görünüyor.