Golem GNT Canlı Grafik

Golem

  05:20:03
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Golem Coin Fiyatı ve Grafiği - Golem Coin Yorumları

Golem (GNT) Nedir?

Hakkında araştırma yapmaya değecek blok zinciri tabanlı işletim sistemi ağı olan Golem (GN) nedir? Golem hakkında bilmeniz gerekenler ve Golem 2021 fiyat tahmini gibi yatırımcıları ilgilendiren konuları bu yazımızda derledik.

Golem, bir “süper bilgisayar” teknolojisi hizmeti sunarak yüksek maliyetli hesaplama sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefleyerek ortaya çıkmıştır. Daha basit bir tabirle, bilgisayarınızın yedek kaynaklarını, yüksek hesaplama gibi görevleri gerçekleştirmenize ve bu özelliğe ihtiyaç duyan kişilerle paylaşım yapabilmenize yarar. Buna bir nevi BlaBlaCar ve Airbnb gözüyle de bakabilirsiniz. Dolayısıyla satın almak yerine kiralama yöntemini kullanmanıza da olanak sağlar.

Golem (Golen Token), Ethereum ağından türetilmiş ve Torrent uygulamasına benzer şekilde eşler arası ağ kullanabilen bir uygulamadır. ERC-20 belirteçleri üzerine kurulu, blokchain tabanlı eşler arası sistem ile zorlu görevleri P2P kümelerle süper bilgisayar görevi görür. Bu görevler örneği şu şekildedir:

  • Sinematik render;
  • Monte-Carlo jobs;
  • Diğer kripto para birimlerinin madenciliği;
  • İş analitiği
  • Yapay Zekâ için makine öğrenimi.

Ayrıca, çok sayıda sorun çok kısa sürede çözülebilir ve bu özellik, bu teknolojinin gelecekteki yeteneklerinin sadece küçük bir parçasıdır. Teknoloji, herhangi bir sorunu çözmek ve alıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bilgisayarınızın ücretsiz bilgisayar kaynaklarına dayanmaktadır. Örneğin Blender programı üzerinden yapacağınız yüksek çözünürlüklü veya 4K görüntüleri geliştirmek için sahip olmanız gereken özellikleri içinde barındırır. Tüm işlevler akıllı sözleşmelere dayanmaktadır.

Müşteriler GNT'yi ilk olarak piyasadan satın alır ve ardından bilgi işlem kaynakları için ödeme yapmak için kullanılır. Ödeme yapmadan önce, her kullanıcının güvenilirlik seviyesini görebileceksiniz ve popüler/güvenilir bir düğüm seçilebilir.

Golem (GN) Yorumları

Golem (GN) yorumlarına kısacak bakacak olursak, Nisan ayında 0.66137 dolar seviyelerine kadar çıkmışken, genel dalgalanmalardan etkilendi ancak rakiplerine oranla çok daha iyi bir şekilde çıkmayı başardı.

Golem teknolojisine gelecek olursak, DeFi projelerini önümüzdeki iki yıl içinde çok daha büyük bir hale getirmeyi hedeflemekte. Nihai dağıtım oranı 1 milyar coindir. Bu havuzdan geliştiriciler için ayrılan pay %6 (6.000.000 coin) Golem Factory GmbH için %15 (12.000.000 coin) şeklindedir. Daha önce de belirttiğimiz üzere ETC-20 ağına bağlıdır ve ETH fiyat hareketlerinden etkilenir. Ayrıca ETH’den çok daha ucuz olduğu için, herhangi bir yükseliş ve düşüş onu daha fazla etkileyecektir. Örneğin ETH %1 artar veya yükselirse, GNT için bu rakam %6-7 arasında olabilir. GNT güncel değeri 0.34 dolardır.  GNT kârlı bir yatırım olarak görülebilir ve yıl sonu fiyat tahminleri arasında 0.45 değerlerine kadar çıkma beklentileri de mevcut. Dahası, düşük meblağlarla alabileceğiniz çok fazla coin olduğundan, karlı bir yatırım olabilir.

Golem anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Golem (GNT) Kaç Dolar?

Golem Canlı Grafik Verileri ve 1 Golem Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Golem bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Golem Yorumları (0)

Bu ay Golem Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Golem Son 1 Aylık Veri
SatışTarih