Factom FCT Canlı Grafik

Factom

  06:24:00
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Factom Coin Fiyatı ve Grafiği - Factom Coin Yorumları

Factom (FCT) Nedir?

Uluslararası şirketler koalisyonu tarafından oluşturulan, merkezi olmayan veri bütünlüğü protokolü olarak tanımlanan Factom (FCT) nedir?

Factom protokolü, herhangi bir sisteme entegre edilebilmek üzere oluşturulmuştur. Bu sayede, iş dünyası ve Bitcoin arasında daha az maliyetli ve hızlı hizmet vermeye odaklanır. Factom, blok zinciri teknolojisinin değişmezliğini genellikle onunla ilişkilendirilen para birimlerinden ayıran bir blok zinciri protokolüdür. Bu sayede, işletmelerin blok zincirinde veri depolamasını daha basit ve ucuz hale getirir. Ayrıca Bitcoin ağının kronik sorunlarını çözmeye odaklanmıştır. Bu sorunlar şunlardır:

Hız: Daha önceki makalelerimizde hatırlayacağınız üzere, Bitcoin blok işleme süresinin 10 dakika olduğunu vurgulamıştık. Bu, ödeme işlemlerinin 10 dakika içerisinde gerçekleştiği manasına gelir. Bir işlemin tamamen işlenmesi için, 6 onaydan geçmesi gerekir. Bu da 6 x 10 = 1 saat eder.

Ücret: Bitcoin, işlem ücreti açısından en pahalı kriptolardan biridir.

Bloat: Bitcoin blokları 1 MB’lık boyutlara sahiptir. Bu, 2021 teknolojisine göre mikro sayılabilecek bir boyuttur.

Factom, BTC ağındaki bu sorunları ortadan kaldırmaya odaklanmıştır. Ayrıca ağda saklanan belgeler kolayca denetlenebilir ve şeffaftır. Özellikle önemli verilerin düzenli olarak el değiştirdiği işletmeler için kullanışlıdır.  Verileri blok zincirinde depolamak, bu işletmelere muazzam miktarda değer sağlar. 

Factom (FCT) Yorumları

Bu yazımızda Factom (FC) yorumları ve FC fiyat tahminlerine dayalı ayrıntılı bilgilere yer vermeye çalışacağız. FCT’nin bugünkü fiyatı 1.63, 24 saatlik işlem hacmi ise 53.915,83 dolardır. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 15.622.377 USD canlı piyasa değeri ile 806. sırada. 9.853.571 FCT coin dolaşım arzına sahiptir ve maksimum tedariki bulunmamaktır.

Factom, şimdiye kadar kısıtlı durumlarda tıbbi kayıtlar ve mülkiyet tapuları için kullanıldı, ancak gelecekte dijital ve finansal verilerimizi korumak ve bilgisayar korsanlarından korumak için kullanılabilir. Bugün kulağa mütevazi gelen rakamlarla ilk ICO’sunu gerçekleştirdikten sonra 2017 yılında üç sıçrama yaptı. Daha sonra inanılması güç bir şekilde bir yıl içinde 100 doların üzerine yükseldi. Uzun süren istikrarlı bir düşüşün ardından toparlanma eğiliminde olsa ge geçmiş düşüş, çoğu yatırımcının gözünü korkuttu. 2022 yılının sonunda gelmesi beklenen maksimum değeri, 2.5 dolarken, 2022 yılının sonunda 10 doları bulabilir.

Factom anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Factom (FCT) Kaç Dolar?

Factom Canlı Grafik Verileri ve 1 Factom Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Factom bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Factom Yorumları (0)

Bu ay Factom Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Factom Son 1 Aylık Veri
SatışTarih