Mco MCO Canlı Grafik

Mco

  17:57:29
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Crypto Com Chain Piyasa Değeri - Cyrpto.com Coin Analizi

Monaco (MCO) Kripto Para Birimi Nedir?

Monaco, 2018'de Crypto.com olarak yeniden markalaşan ve kripto para birimi borsalarında MCO sembolü altında ticaret yapan bir ödeme ve kripto para birimi platformudur. Crypto.com, blockchain destekli banka kartları ve bir mobil cüzdan uygulaması sunar. Crypto.com ayrıca 2019'un sonlarında, 2020'nin sonuna kadar canlı olacağını tahmin ettiği kendi kripto borsasını başlatmak için bir plan duyurdu.

Crypto.com tartışmalı. Başlangıçta, kripto para birimini ve itibari para ekonomisini entegre etme sözü verdi, ancak şirketin şeffaflık eksikliği ve vaat edilen girişimlerdeki düşük performansı, ona damalı bir itibar kazandırdı.

ÖNEMLİ ÇIKARIMLAR

Monaco, 2017 yılında başlatılan ve MCO sembolü altında işlem gören blok zinciri tabanlı bir ödeme uygulaması için bir simgedir.
Şirket başlangıçta Monaco olarak da adlandırıldı, ancak 2018'de kendisini Crypto.com olarak yeniden adlandırdı.
Şirket, iş uygulamaları şeffaflık eksikliği ve genel gölgeli anlaşmalar nedeniyle eleştirilere maruz kalmasına rağmen, "her cüzdana kripto koymayı" hedefliyor.


Monaco ve Crypto.com'u Anlamak
Crypto.com ilk olarak 2017 yılında MCO sembolü altında kendi kripto para birimi ticaretiyle Monaco olarak piyasaya sürüldü. CoinMarketCap'e göre , Eylül 2020 itibariyle MCO, piyasa değerine göre 125. en büyük kripto para birimidir. Fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27,10$ ile tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,64$ arasında dalgalandı. Crypto.com ayrıca, piyasa değerine göre 9. en büyük kripto para birimi olan ve Eylül 2020 itibariyle 0,011 ile 0,18 dolar arasında işlem gören ikinci bir token olan Crypto.com Coin (CRO) yayınladı.

Monaco'nun Monaco jetonunun ICO'su 2017'nin ortalarında gerçekleştirildi. Satış, o sırada 26.7 milyon dolar değerinde Ether (ETH) topladı.

Monaco ve Crypto.com için Yol Haritası
Monaco'nun teknik incelemesi, girişimin 2016 yılında "her cüzdanda kripto para birimi vizyonuyla" kurulduğunu söylüyor. Kurucu Kris Marszalek, Avustralya merkezli e-ticaret sitesi Ensogo'nun Haziran 2016'da Doğu Asya operasyonlarını kapatmak zorunda kalmasının ardından şirketi bir bulutun altında bırakan eski CEO'su .

Bir yıl önce yaşadığı sıkıntıya rağmen, Marszalek, kripto para destekli bir Visa kartı oluşturma arzusuyla bir ICO başlatmak için yeni kripto projesine yeterince ilgi gösterdi. Lansman, 2017'nin sonlarında ICO balonunun zirvesinden hemen önce geldi ve bu, yeniden markalaşması gerektiği netleşene kadar projeyi devam ettirmek için yeterli nakit sağladı.

Kasım 2018'de Crypto.com, CRO olarak ticaret yapan Crypto.com Chain (daha sonra Coin olarak değiştirildi) adlı yeni bir token ile piyasaya sürüldü. Yukarıda belirtilen teknik incelemeye göre, yeni şirket şöyle diyor: "Crypto.com, paranın nasıl taşındığını, harcandığını ve yatırıldığını yeniden tanımlıyor. Paranın Geleceğine güç veriyoruz. Bugün."

2019'un ortalarında, Crypto.com uzun zamandır beklenen banka ve kredi kartlarını Asya ve ABD'de piyasaya sürdü, ancak kartların incelemeleri karışık ve birçok kullanıcı kartlarını finanse etmenin ve kullanmanın zahmetli olduğundan şikayet etti.

Monaco Dışındaki Crypto.com İşletmeleri
Crypto.com Kartları
Crypto.com'un MCO dışındaki teklifleri arasında, farklı miktarlarda MCO jetonlarının tutulmasını gerektiren kripto para destekli Metal Visa kartları bulunur. Kullanıcının kripto para birimi varlıkları esasen kartını destekliyor.

Tüm Monaco Visa kartlarında sıfır yıllık ücret, geri ödeme planları ve temel kart özellikleri bulunur. Herhangi bir standart kredi kartında bulunan popüler ödül planı gibi, Monaco kartları da kripto harcamalarının yüzde 2'sine kadar bir geri ödeme planı sunuyor.

Kripto Yatırımı
Crypto Invest, Crypto.com tarafından sunulan ve kullanıcıların "nicelik stratejileri kullanarak" işlem gören bir veya birkaç kripto para portföyüne yatırım yapmalarına olanak tanıyan roboadvisor benzeri bir hizmettir.

Hizmet, büyük olasılıkla düzenleyici nedenlerle ABD'deki yatırımcılara sunulmamaktadır. Miktar stratejilerinin ne olduğu net değil, ancak ana sayfalarında portföy bazında fon performansının bir dökümünü veriyorlar .

Crypto.com Cüzdanı, Değişim ve Bağış Toplama Platformu
Şirket henüz Monaco iken, ilk başarılı ürünü olan dijital cüzdanı piyasaya sürdü . Şu anda cüzdan yedi itibari para ve 53 kripto para birimini destekliyor. Diğer uygulama kullanıcılarına ücret ödemeden kripto aktarmanıza izin vermeyi vaat ediyor ve MCO Visa kredi kartını destekliyor.

Kasım 2019'da Crypto.com bir değişim ve bağış toplama platformu duyurdu. Marszalek o sırada, "Bir sonraki boğa koşusunda, kesinlikle başarılı olacak şirketler, bütün bir ekosistemi inşa etmeyi başaran şirketlerdir" dedi. Borsa ABD'de ikamet edenlerin kullanımına açıktır ve kullanıcılara promosyonlar sunmaktadır.

Crypto.com Ürünlerine ve İşine Yönelik Eleştiriler
Şirket, Visa kartı gibi ürünleri yavaş piyasaya sürmesi, yatırılan fonlarla ne yaptığı konusunda şeffaf olmaması ve zayıf müşteri hizmetleri nedeniyle eleştirildi.

Monaco ve Cypto.com Coin'e yönelik bir başka önemli eleştiri de, bu coinlerin %95'inin ekip tarafından tutulması ve bu da içeriden kişiler tarafından manipüle edilmesini kolaylaştırmasıdır.

Cypto.com ayrıca, müşterilerinin cüzdanlarına havadan para atma konusunda şüpheli bir uygulama kullandı. MCO sahipleri, airdrop almak için MCO'larını Aralık 2018'den Aralık 2019'a kadar kilitli tutmalarını gerektiren bir airdrop aracılığıyla CRO'yu benimsemeye teşvik edildi ve düşüşün 5 yıl boyunca 60 ardışık ödeme ile ödenmesi planlandı. Açıktır ki, bu yöntemlerin amacı, nakde çevirmek ve muhtemelen planın çökmesini hızlandırmak yerine yatırımcıları "ekosistemde" tutmaktır.

Mco anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Mco (MCO) Kaç Dolar?

Mco Canlı Grafik Verileri ve 1 Mco Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Mco bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Mco Yorumları (0)

Bu ay Mco Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Mco Son 1 Aylık Veri
SatışTarih