Crypto.comCrypto.com (MCO) Canlı Grafik

12.12.2020 23:59:51
0,5223$ (% 0)
Gün Aralığı
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Crypto Com Chain Piyasa Değeri - Cyrpto.com Coin Analizi

Crypto.com (CRO) Nedir?

Tarihin en büyük token yakma girişimiyle 2021 yılının şubat ayında tarihin en büyük değerine ulaşmayı başaran Cryto.com (CRO), ana akım tarafından dikkatleri kısa sürede üzerine çekti. Makalemize Crypto.com (CRO) nedir sorusuna kısa bir yanıt vererek başlayalım.

Crypto.com (CRO), kendi deyimine göre kripto para teknolojisini dünyaya entegre etmek amacıyla oluşturulmuştur. Bugün dünya üzerinde fiat para birimleri ve kripto paralar arasında köprü kurmak adına yapılmış en büyük girişimlerden birinin altında imzası bulunmakta. Ayrıca online alışveriş yapmanızı ve ödeme yapabilmenizi sağlayan bir sisteme de sahipler. Ayrıca resmi web sitesinde yer alan Crypto.com ödeme kartı kabul eden firmaları görüntüleyebilir ve bu kartlar ile bu firmalardan alışveriş yapabilirsiniz.

CRO’yu benzersiz kılan özelliklerinden bir diğeri de; telefonlara yüklenebilir ön ödemeli kart özelliğine sahip olması. Crypto.com uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlara indirebilir ve Crypto.com ekosistemine tam erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulamalar içerisinde herhangi kripto para saklayarak cüzdan yerine de kullanabilirsiniz.  CRO, bireylerin Crypto.com ekosisteminde çeşitli farklı fayda katmanlarını seçmelerine izin vererek ekosistemi tamamlamayı amaçlamaktadır. CRO sonunda kendi özel blok zincirinde varlığını idame ettirebilecektir fakat şu an için Ethereum blok zincirine bağlı bir ERC20 tokenıdır.

Crypto.com, kusursuz bir kripto para birimi deneyimi yaratarak kitlesel benimsemeyi hızlandırmak için radikal projeler oluşturmuştur. Bunlardan en önemlisi ise, idari para birimleri arasında değişim, VISA banka kartı ve borç verme gibi sistemlere sahip olması. Bunun, kripto para birimlerinin günümüz dünyasına entegre edilmesi için oluşturulmuş en güçlü projelerden biri olduğunu söylemek mümkün. CRO token sahiplerinin sahip olduğu bazı avantajlar da vardır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

CRO token sahipleri, Exchange yaptıkları stakeler ile %20 APY elde eder.

CRO stake edenler, %20 APY’ye ek olarak Crypto.com etkinliklerine erişim sağlar (%50 indirim avantajları gibi).

CRO stake ederek, borsa içi işlemlerde %20 indirim hakkı.

Crypto.com (CRO) Yorumları

Crypto.com için jeton arzı 100 milyar jetonla sınırlandırılmıştır. Bu rakam, diğer kripto para birimlerinin arzı ile kıyaslandığında oldukça yüksek görülebilir. İlk Cro Tokenları, MCO coin sahiplerine drop yöntemi ile dağıtılmıştı. Daha sonra Crypto.com, tokenları borsada tokenlarını stake edenlere dağıtıyor. Şu an dolaşımda olan tokenlar, toplam arzın 5/1’ine tekabül etmekte. Buradan yola çıkarak Crypto.com (CRO) yorumları için kısa vadede büyük bir sıçramadan bahsedemeyiz.

2021 yılına 0.058 dolarlık fiyatla giriş yapan CRO, 0.27 dolara etkileyici bir yükseliş yapmıştı. Bugün 0.13 fiyatlarında işlem görmeye devam eden varlık, 2022 yılında 1.5 dolar seviyelerini görebilecek potansiyele sahip. Geçmiş zamanlardaki defi projeleri devam ederse, gelecek yıllarda bu fiyatın da üzerine çıkacaktır. Olağan durumlarda ise bu fiyatın çok daha altında olabilir. Buna bağlı olarak 2025 yılına kadar 0.5 ila 0.7 dolar arasındaki seviyelere bağlı kalabilir.

1 Crypto.com Kaç Dolar? Crypto.com Canlı Grafik Verileri 1 Crypto.com Ne Kadar?

gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Crypto.com bugün 0,5223 USD'dır.

Bu ay Crypto.com Düşer mi? Yükselir mi?

% 0

Toplam Oy: 0
% 0
Toplam Oy: 0

* Bu özellik, sitemiz kullanıcılarının fikirlerini göstermektedir. Asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmez. Crypto.com Düşer mi? Yükselir mi? Sende tarafını seç!

Crypto.com Son 1 Ay Verisi

SatışTarih