Bitcoin Diamond BCD Canlı Grafik

Bitcoin Diamond

  07:04:06
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Bitcoin Diamond Fiyatı - BCD Coin Grafik ve Yorumları

Bitcoin Diamond Nedir?

Son zamanların en çok konuşlan Bitcoin Diamond, 2021 yılına damga vuran dijital varlıklardan biri olduktan sonra Bitcoin Diamond nedir sorusu kullanıcıların cevap aradığı sorulardan biri oldu. Kullanıcılar genelde Bitcoin ve Bitcoin Diamond’u karıştırabilmekte. Bu yüzden Bitcoin ve Bitcoin Diamond aynı mı ve BTC ve BCD arasındaki farklar gibi araştırmalar da yapabilmekte.

Bitcoin Diamond, esasında Bitcoin’in bir çatalıdır. Çatal kavramı, blockchain teknolojisinde orijinal temellere bağlı olarak yeni oluşuma verilen isimdir. BCD madencileri, yeni bir PoW, yani çalışma kanıtı algoritması ile bloklar oluşturur ve BTC esaslarına dayalı olarak gizlilik ile geliştirir.  Bu, Bitcoin blok zincirinin çatallanmasına neden olur ve orijinal Bitcoin blok zinciri değişmeden devam eder. Fakat blok zincirinin yeni bir dalı orijinal zincirden ayrılır. Dallanmaya başlayana ve ayrıldığı benzersiz bir bloğa gelene kadar Bitcoin ile aynı işlem geçmişini paylaşır. Bu işlem sonucunda “Bitcoin Diamond” adını verdiğimiz yeni bir kripto para birimi meydana gelmiştir.

Ağ gizliliği ve işlem maliyetini düşürmek üzere tasarlanmış ve bu bağlamda geliştirilen algoritmaların yerini almıştır. 24 saatlik 6.014.404$ işlem hacmiyle $1.90 dolar BCD fiyatı son 24 saatte %3.1 arttı. 190 Milyon BCD coin dolaşım arzına ve toplam 210 Milyon arza sahiptir.

Bitcoin Diamond Yorumları

Yazımızın başında da belirtildiği üzere Bitcoin Diamond bu yılın en çok konuşulan varlıkları arasında üst sıralarda yer almakta. Bitcoin Diamond yorumları için her daim olumlu konuşulabilir. Bunun başlıca sebebi ise, BTC’ye göre daha hızlı ve daha ucuz olması sayılabilir. Bu sayede birçok kullanıcıyı kazanma potansiyeline sahiptir.

Bitcoin Diamond, geleneksel madencilik yerine X13 GPU madenciliğini kullanır. Bitcoin Diamond 2021 fiyat tahminleri arasında, mevut fiyatın çok üzerine çıkılacağından bahsedilmekte. Bazı uzman yorumlarına göre, BCD, gelecek 3 yıl içinde mevcut değerinin 5 katı üzerinde bir fiyata sahip olabilir.

Bitcoin Diamond anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Bitcoin Diamond (BCD) Kaç Dolar?

Bitcoin Diamond Canlı Grafik Verileri ve 1 Bitcoin Diamond Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Bitcoin Diamond bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Bitcoin Diamond Yorumları (0)

Bu ay Bitcoin Diamond Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Bitcoin Diamond Son 1 Aylık Veri
SatışTarih