Aurora AOA Canlı Grafik

Aurora

  18:19:13
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

Canlı Aurora Coin Grafiği & Analizi - Aurora Coin Değeri

Aurora (AOA) Nedir?

Aurora, DPOS ve BFT konsensüs mekanizmalarını kullanarak süper hızlı sözleşmelerle yapay zeka, sanal bellek, devasa veri ve hatta oyun platformları arasında birbirine bağlamayı hedefleyerek ortaya çıkmıştır. Platform içerisinde kullanabileceğiniz varlığın adı ise kısaca AOA simgesi ile gösterilir. Aurora (AOA) nedir ve fiyat tahminleri gibi bilmek isteyeceğiniz birçok şeyi yazımızda bir araya getirdik.

Aurora, daha önceki birçok makalemizde bahsettiğimiz akıllı sözleşmelere dayalı, blockhain teknolojisi ile oluşturulmuş teknolojik yapıdır. Aurora, ölçeklendirme ve hız gibi sorunları aşmak üzere tasarlanmıştır. Odaklandığı sektörler ise şunlardır:

Oyun endüstrisi: Aurora, bilgisayar oyunlarında kullanılan birimleri, blok zinciri ile entegre etmeye çalışmakta.

Yapay zeka: Çağımızın hızla gelişen teknolojilerinden biri olan yapay zeka, Aurora’nın odaklandığı konulardan bir diğeri. Özellikle iletişim sorununu ortadan kaldırmak ve ağ güvenliği sağlamak adına çalışmalar yapmakta.

Nesnelerin İnterneti: Bu kavram kısaca IoT olarak bilinir. Amaç, birbiri arasında etkileşim sağlayan bağımsız cihazları bir araya getirmek ve bu alanda büyümek.

Devasa veriler: Şimdilik dijital dünyanın en büyük sorunlarından birine ucuz hizmet ile ışık tutmayı hedeflemekte.

Yukarıda sıralanan tüm çözümlemeler, açık kaynaklı ve merkezi olmayan uygulama ile desteklemek ve blok zinciri ağında birbiri arasında bir ağ oluşturmak.

Aurora (AOA) Yorumları

Aurora (AOA) yorumları ve fiyat tahminleri hakkında konuşmadan önce güncel değerlerine kısa bir bakış atmak, teknik analiz için faydalı olacaktır. Bugün Aurora fiyatı 0,00208805 ve 24 saatlik işlem hacmi 986.983 dolardır. AOA fiyatı son 24 saatte %0.4 arttı. 4,3 Milyar AOA coin dolaşım arzına ve toplam 10 Milyar arza sahiptir. 

Fiyatının oldukça cazip olması ve kripto dünyasını aydınlatacak yeni çalışmalar üzerinde durması, gelecekte dikkate değer varlıklardan olabileceğini gösteriyor. Tahminlerimize göre AOA kârlı bir yatırımdır ve bir yıl içerisinde fiyatı 3-4 kat daha yükselebilir.

Aurora anlık, haftalık, aylık ve yıllık grafik verisi.

1 Aurora (AOA) Kaç Dolar?

Aurora Canlı Grafik Verileri ve 1 Aurora Ne Kadar? gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Aurora bugün 0,0000 USD'dır.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.

Anlık Aurora Yorumları (0)

Bu ay Aurora Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!

Aurora Son 1 Aylık Veri
SatışTarih