AeternityAeternity (AE) Canlı Grafik

12.12.2020 23:59:51
0,1304$ (% 0)
Gün Aralığı
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Canlı Aeternity Coin Grafiği & Analizi - Aeternity Coin Değeri

Aeternity (AE) Nedir?

Merkezi olmayan, gelecek için çözümler sunan blockchain tabanlı bir varlık platformu olan Aeternity (AE) nedir?

Çözüm odaklı oluşturulan Aeternity, yeni nesil birçok blok zinciri gibi ölçeklenebilir, güvenli, kullanıcı dostu ve daha az maliyetle akıllı sözleşmelere dayanır. Rakiplerinden daha hızlı çalışmak adına farklı ağlarda işlem yapabilir ve mobil odaklıdır. Ağ üzerinde akıllı sözleşmeler, tokenlar ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturulabilir ancak Ethereum’a göre çok daha hızlı ve ucuzdur. Ek olarak ekstra güvenlik yöntemleri ile daha fazla güvenlidir.

Ethereum ile adını duyuran Yanislav Malahov tarafından kuruldu ve ETC’deki hataları gidermek adına Aeternity’yi oluşturdu.  Aeternity üzerindeki akıllı sözleşmeler, blok zinciri üzerinde çalışmak yerine, sözleşmelere dahil olan taraflar arasında özel devlet kanallarında yürütülür. Dış dünyadan veri alabilmesini sağlayan oracle, onu benzersiz yapan özelliklerdendir. Ayrıca platform içinde güvenirlik sağlamak adına gerçek kişiler tarafından tahmin oylamaları yapılır.

Aeternity Yorumları

Aeternity (AE) yorumları, kısa süre içerisinde en değerli varlıklar arasına girebilen Aeternity (AE) fiyat tahminleri için ne diyor?

Aeternity (AE), şu anda 0.0813 $ olarak fiyatlandırılan ve 28.665.556 $ piyasa değerine sahip olan ve onu küresel kripto para birimi sıralamasında 355. sıraya yerleştiren, madenciliği yapılamayan bir madeni paradır. Şu anda mevcut olan Aeternity arzı 329.289.207 tokendır.

Aeternity kripto para biriminin (AE) maksimum arzı yaklaşık 30 milyar AE'dir. Piyasaya sürüldüğü sırada yaklaşık 0,684297 dolar fiyatla hızlı bir şekilde yükseldi ve 5,86 doların üzerine çıkarak yatırımcılarına lansmanından sonraki bir yıl içinde %753 gibi etkileyici bir getiri sağladı. 29 Nisan 2018'de Aeternity, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.82$'a ulaştı.

Son 6 ayda, Aeternity'nin fiyatı 0.1478 ile 0.0808 $ arasında değişerek aylık bileşik büyüme oranını %-9.75 ve tahmini bileşik yıllık büyüme oranını-%0.70 olarak belirledi. 2021 yılı AE fiyat tahminleri 0.9 dolar şeklindeydi. Piyasadaki dalgalanmalara karşın bu değeri görebildi. Piyasaya bağlı durumları da göz önüne alındığında, 2023 yılında değeri yaklaşık 2.18 dolar olabilir.

1 Aeternity Kaç Dolar? Aeternity Canlı Grafik Verileri 1 Aeternity Ne Kadar?

gibi sorular için en doğru adres Dövizmix. An itibari ile 1 Aeternity bugün 0,1304 USD'dır.

Bu ay Aeternity Düşer mi? Yükselir mi?

% 0

Toplam Oy: 0
% 0
Toplam Oy: 0

* Bu özellik, sitemiz kullanıcılarının fikirlerini göstermektedir. Asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmez. Aeternity Düşer mi? Yükselir mi? Sende tarafını seç!

Aeternity Son 1 Ay Verisi

SatışTarih